Kapela Mirai posílá do světa další chytlavý singl a videoklip, který natočila v Japonsku!  Píseň Pojď, zapomenem avizuje debutové album a podzimní turné s kapelou Poetika.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Kapela Mirai posílá do světa další chytlavý singl a videoklip, který natočila v Japonsku! Píseň Pojď, zapomenem avizuje debutové album a podzimní turné s kapelou Poetika.

Skupina Mirai přichází po úspěšných hitech Když nemůžeš, tak přidej  Cesta z města, které se blíží 6 milionům zhlédnutí, s dalším chytlavým singlem. Píseň s názvem Pojď, zapomenem se svým zvukem od předešlých skladeb Mirai vymyká, ale chytlavost,  pozitivní energii a hitový potenciál rozhodně nezapře. Nyní k ní kapela představuje videoklip, jenž se natáčel v Japonsku, kde má zpěvák Mirai kořeny.


„’Pojď, zapomenem’ je v podstatě love song s otevřeným koncem. Pracovali jsme na něm s Ondrou Fiedlerem a myslím, že se nám povedlo zase o kus posunout. Poprvé jsme zařadili i další nástroje – kontrabas a ukulele. Svým zvukem a žánrem se skladba od předešlých výrazně liší a doufám, že posluchače bude bavit,“ vysvětluje zpěvák a spoluautor písně Mirai Navrátil.

Kapela Mirai svoji laťku posunula zase o kus výše a po překonávání hranic ve videoklipu Když nemůžeš, tak přidej, se frontman Mirai Navrátil vydal s režisérem a kameramanem v jedné osobě – Ondřejem Urbancem na cestu do Japonska. Ve městech Tokio, Kjóto a Fukuoka nasbírali za pět dní 40 hodin materiálu, který by vystačil na pět videoklipů.

„Část mé rodiny pochází z Japonska a natočit videoklip právě tam jsem si vždycky přál. Točili jsme čtyři dny od nevidím do nevidím, spali dvě hodiny denně. Modlili se, aby nám neodešla kamera, protože jsme neměli zálohu. Prosili strážce zákona, kteří nás neustále odněkud vyháněli, ať nás nechají točit. Ondra k sobě neměl štáb, jak bývá zvykem, a týmem jsem byl v podstatě jenom já a kamarádka Emi Ichinomiya, bez který by to nešlo. To prostředí nás nabíjelo, takže když jsme nemohli, přidali jsme,“ vypráví Mirai a dodává: „Tohle byla 96 hodinová zběsilá jízda, ze které Ondra jako zázrakem a skvělým střihem vykřesal parádní videoklip.“

„Pro mě rozhodně jedno z nejdobrodružnějších natáčení. Když mi Mirai volal, že vezmeme kameru a vyrazíme do Tokia natočit klip, neváhal jsme ani minutu. Tokio má 37 milionů obyvatel, v červenci tam je 40 stupňů a 100% vlhkost. To samo o sobě je dost náročné, a když připočtu deficit spánku, tak to bylo jedno z fyzicky nejnáročnějších natáčení. Z výsledku mám ale radost. Do japonské roadmovie se nám podařilo schovat i love story,“ popisuje Ondřej Urbanec – režisér videoklipu.

Po singlu ‘Když, nemůžeš tak přidej’ je ‘Pojď, zapomenem’ další ochutnávkou z chystaného debutového alba, jehož vydání je naplánováno na podzim letošního roku. Hned poté  – 6. října – Mirai odstartují první turné, na které vyjedou spolu s další nadějí české popmusic – skupinou Poetika.

„S deskou pomalu finišujeme a mám radost, že vedle Ondry Fiedlera s námi spolupracují výborní současní producenti Honza Balcárek z Light & Love, Lukáš Chromek a Martin Ledvina. I když za sebou máme stovky živých hraní, tak samostatná nahrávka je velká zodpovědnost a nechtěli jsme po třech letech přijít s neúplným materiálem. Ta deska bude hudebně barevná a už se nemůžeme dočkat, až s ní na podzim vyjedeme na naše první tour, doplňuje Mirai.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, MiraiVEVOFotogalerie:

 

MIRAI @ Benedikt Renč
MIRAI @ Benedikt Renč
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip
Mirai, Pojď zapomenem, videoklip


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share