Kapela Kryštof natočila nejemotivnější videoklip ve své historii.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Kapela Kryštof natočila nejemotivnější videoklip ve své historii.

Jedna z nejpopulárnějších tuzemských kapel Kryštof natočila ve spolupráci s režisérkou Karin Babinskou poetický černobílý klip k písni Zůstaň tu se mnou. Píseň Richard Krajčo napsal na základě Karinina scénáře k připravovanému filmu Za sny, podle kterého v současnosti píše i stejnojmennou knihu. „V klipu jsem nechtěla prozrazovat přesný děj příběhu, nechala jsem se tedy jen volně inspirovat emocemi, které jsou v něm obsažené,“ komentuje klip režisérka.


„Ač prostředí vypadá na Irsko nebo Skotsko, natáčelo se nedaleko od Prahy,“ přibližuje prostředí Krajčo. Konkrétně se jedná o vrcholek v Modřince, který objevil producent Martin Šebík. Druhá lokace bylo vrakoviště v Berouně.

Zůstaň tu se mnou pochází z aktuální v červnu vydané převážně retrospektivní desky 25, na které se nachází ty největší hity, jako je LolitaRubikonAtentát nebo Cesta doplněné o čtyři novinky. Jednou z nich je právě Zůstaň tu se mnou, kterou s kapelou v New Yorku natáčel producent Yaron Fuchs, jenž se podílel na předchozích albech Inzerát a Srdcebeat.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, KrystofVEVO

Foto: Stoikov – Kita

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share