Jsem malá, ale šikovná… Aneb jak se i malá modelka dokáže prosadit ve velkém světě

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Jsem malá, ale šikovná… Aneb jak se i malá modelka dokáže prosadit ve velkém světě

Modeling je pro mnohé z nás synonymem pro ženy s krásným tělem, andělskou tváří a nohami do nebes. Je ale možné, aby se v tomto oboru prosadila i modelka, která svou výškou neodpovídá zavedeným normám? 

Jana Súkeníková, která oslavila 25 narozeniny, boří ve světě modelingu zavedené stereotypy. I přesto, že svou výškou nepřevyšuje své kolegyně, stala se modelkou a fotomodelingu se věnuje již od svých 17 let. Jak sama říká, počátky pro ni nebyly úplně jednoduché. Na focení totiž musela dojíždět do Prahy a i přesto, že měla strach z neznámého velkoměsta, focení ji natolik pohltilo, že nad svým strachem vyhrála.


Při práci se seznámila s mnoha nadanými a kreativními lidmi a i přesto, že za některá focení nedostala honorář, žádného focení nelituje. „Každé focení mi pomáhá rozvíjet se a profesionálně růst,“ říká Jana.  A co má na focení nejraději? Ten úžasný pocit, že se o vás někdo stará. Pro někoho je příprava na focení, která obnáší styling, líčení a úpravu vlasů, pouze zdlouhavým procesem, ale pro Janu je to ta nejkrásnější část. A co by vzkázala Jana dívkám, které sní o modelingu, ale bojí se, že jsou na tuto práci příliš malé? „Ničeho se nebojte a zkuste experimentovat. Najděte v sobě odvahu a splňte si svůj sen. Mně se to povedlo. Teď je řada na vás.“

Janu Súkeníkovou, krásku s uhrančivým pohledem, můžete vidět například v propagačním videu AgileFunSport, či ve videu, které natočila pro studio Wella v Praze.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Videa:

Focení pro Wellu

Zdroj: Youtube, Barča Javůrková

Propagační video pro AgileFunSports

Zdroj: Youtube, agileprahaFotogalerie:

foto: archiv Jana Súkeníková
foto: archiv Jana Súkeníková
foto: archiv Jana Súkeníková
foto: archiv Jana Súkeníková
foto: Bára Tichá
foto: Bára Tichá


 


foto: Bára Tichá
foto: Bára Tichá
foto: Janimo
foto: Janimő
foto: Janimo
foto: Janimő
foto: archiv Jana Súkeníková - focení pro Wella
foto: archiv Jana Súkeníková – focení pro Wella


 


Profilové foto: Janimő

Text: Hana Knopfová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share