Josef Vágner má nový hit. A zazpívá si s Neckářem na koncertech jeho” Půlnoční”!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Josef Vágner má nový hit. A zazpívá si s Neckářem na koncertech jeho” Půlnoční”!

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner přichází s novým hitem Nikdo nejsme dokonalej. K němu natočil i velmi netradiční klip. Více jak tříminutovou písničku zpívá při jízdě v autě Prahou. 

Josef Vágner, který mimo jiné hraje nyní ve čtyřech muzikálech (Dracula, Angelika, Antoinetta, Kleopatra, která se vrací znovu na scénu a mj. s ná Divadlo Broadwayi vyjíždí na zájezdy) se věnuje i své sólové dráze. 

Teď do světa vypouští novou písničku Nikdo nejsme dokonalej. “Nová písnička, jejímž autorem je Jakub Kuba, je takovou první vlaštovkou mé nové profesní etapy. A myslím, že se velmi povedla. Už se začala hrát v rádiu a všude, kde jsem ji doposud zpíval, se hodně líbila. A ten “klip” vznikl jako momentální nápad. Chtěl jsem, aby se písnička co nejrychleji dostala k lidem, tak jsem sedl do auta a bylo to… ” svěřil se Josef Vágner, syn slavného hitmakera Kara Vágnera.

 “Také jsem se propojil se se skvělou, talentovanou, skladatelkou a zpěvačkou Patricií, která má vystudovanou skladbu na Berklee a je například autorkou textu hytu Boky jako skříň (E. Farne) nebo Kluk z plakátu (s V. Neckářem). Dávám teď dohromady svou kapelu i nový repertoár. Moc se na to těším, bude to zase posun kousek dál. Mám rád nové věci, výzvy,” říká Josef Vágner, který vystudoval dvě vysoké školy a jako jeden z mála českých umělců se může pyšnit vysokoškolským titulem ing. 


Pepa, jak mu všichni běžně říkají, oslaví příští rok 10 let na hudební scéně. Právě v roce 2006 se stal Objevem roku v Českém slavíkovi a od té doby ušel veliký kus cesty. 

U srdce  jej také zahřála zpráva, kterou dostal před pár dny. “Volal i Václav Neckář, že by rád, abych si s ním na jeho dvou koncertech, které má v pondělí a v úterý v Divadle Broadwayi, zazpíval jeho hit “Půlnoční”. Je to pro mě obrovská čest a samozřejmě jsem nemohl říct nic jiného, než ano. A moc rád. Pana Neckáře si velice vážím a je pro mě čest, že můžu hrát i v Mýdlovém princi, který je plný jeho skvělých hitů,” doplnil Vágner junior, který je také až po uši zamilovaný do sví krásné přítelkyně Marlen. 

Snad velkou zajímavostí je, že jeho první větší muzikálová role byla v díle Karla Svobody Monte Cristo. A tehdy jako “první honorář” dostal od hitmakera Svobody čínský dolar, který má dodnes jako talisman pro štěstí.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku 

Zdroj: Youtube, Josef Vágner

Fotogalerie:

foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová
foto: Petra Kropáčová


foto: Petra Kropáčová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share