Jitka Válková těsně před svatbou nafotila sexy fotky

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Jitka Válková těsně před svatbou nafotila sexy fotky

Modelka a zpěvačka Jitka Válková (23) v tom lítá až po uši. Teprve od loňského října randí s bubeníkem Lukášem Boho (31), kterého si o víkendu vzala a čeká s ním prvního potomka. Těsně před svatbou stihla v požehnaném stavu ještě nafotit sexy fotky. Exkluzivní kšeft získala po Andree Verešové. 

Po dlouholetém vztahu s podnikatelem Miroslavem Ciprou našla konečně lásku na celý život. Je jím bubeník kapely Emassy Lukáš Boho. „Potkali jsme se na koncertě a myslím si, že to bylo pro oba velmi osudové setkání,“ přiznala Válková, která se snažila vztah neuspěchat, přesto se jí to moc nepodařilo.

„Už od začátku to mezi námi jiskřilo, ale z počátku jsem se snažila, aby to naše oťukávání bylo velmi pomalé. Přesto byla láska tak intenzivní, že se nám podařilo plánovaně počít rychle miminko,“ s úsměvem prozradila Válková, která si svého milého vzala tento týden. Obřad byl na Vysočině ve velmi úzkém kruhu přátel a rodiny.

Rodina je pro Jitku velmi důležitá, jelikož má zázemí a velký vzor v rodičích. „Naši jsou spolu přes třicet let,“ dodala modelka, která očekává svého prvního potomka 22. prosince. To ji však nikterak nebrání v práci, jak moderátorky, zpěvačky, tak i modelky. „Naštěstí moje bříško zatím nikomu nevadí. Dokonce jsem dostala velmi lukrativní nabídku. Fotila jsem kampaň pro Make Up Institute Prague. Tyto vizuály budou pak využity pro kosmetický veletrh v Holešovicích. Byla jsem z této nabídky nadšená, jelikož přede mnou to fotila Andrea Verešová. Při focení mi maličko stáhli i bříško, takže ani zde nebyl můj požehnaný stav překážkou,“ uvedla Válková, která si na svém profilu už stihla změnit jméno na Jitka Boho.

kampaň Jitka Válková - backstage
kampaň Jitka Válková – backstage
kampaň Jitka Válková
kampaň Jitka Válková
kampaň Jitka Válková
kampaň Jitka Válková

Foto: MAKE UP INSTITUTE PRAGUE

Profilové foto: kampaň Jitka Válková – backstage

Článek: J. Fikotová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share