Jitka Schneiderová vyhrála kuchařskou show, ale doma moc nevaří

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Jitka Schneiderová vyhrála kuchařskou show, ale doma moc nevaří

Team Schneiderová

V rámci Unexpected food festivalu v centru Chodov proběhl napínavý souboj třech špičkových kuchařů Mirka Kaliny, Marka Raditsche a Marka Fichtnera. Tentokrát se místo v porotě ocitli na straně soutěžících a stoupli si za plotnu. Roli asistentek přijaly Jitka Schneiderová, Marta Jandová a Renata Czadernová.
Souboj byl napínavý, ale přátelský. O výsledku rozhodla porota tvořená z návštěvníků Chodova a výsledek byl opravdu těsný.

Nakonec vyhrál team Jitky Schneiderové s Mirkem Kalinou rozdílem jednoho hlasu.

Jitka Schneiderová si svoji roli užívala.  Doma vaří ráda, už jen proto, že jídlo miluje. Bohužel se vaření nemůže věnovat tak často, jak by chtěla a to díky tomu, že je hodně zaneprázdněná prací. „Díky účasti na této soutěži a Mirkovi Kalinovi jsem se dozvěděla něco nového o chřestu, naučila jsem se novou omáčku a už se těším, jak vychytávky profesionálů doma vyzkouším” svěřila se Jitka.

Marta Jandová, která tvořila dvojici s Markem Raditschem  se svěřila, že jí doma manžel k plotně moc nepustí. To se teď možná změní, protože byla nadšená kolik vychytávek se na akci naučila.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Team Czadernová
Team Czadernová
Team Jandová
Team Jandová
Team Schneiderová
Team Schneiderová
Vítězi
Vítězi
Všichni soutěžící
Všichni soutěžící

Foto: Centrum Chodov

Redakce Bulvar24.cz

Share