Jíst, či nejíst? To je, oč tu běží…

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Zamyšlení

Jíst, či nejíst? To je, oč tu běží…

Kolikrát za den myslí muži na sex? Řekla bych, že ani z poloviny tak často, jako ženy myslí na jídlo…Nebo lépe řečeno na to, co vkládají do úst, a jaký to bude mít následek.

Je téměř nemožné vyhnout se reklamám na diety, obálkám magazínů, ze kterých se na nás usmívají modelky s dokonalými proporcemi, nebo v nejhorším případě zrcadlu. To, jak má žena vypadat, co má jíst a jak má cvičit, se poslední dobou stává základním příručním balíčkem vědění…

Nedávno jsem četla rozhovor s šarmantní a velice moudrou ženou. Redaktorka magazínu položila Meryl Streep otázku, která se pomalu stává novinářským klišé: Co byste vzkázala svému mladšímu já? „Aby neřešilo svou postavu,“ odpověděla Meryl Streep. A pak mi to došlo. Jednou budeme vzpomínat na krásné okamžiky s přáteli, s rodinou, na výbuchy smíchu ve školních lavicích a ne na to, jak jsme vyhrály svůj vnitřní boj s karamelovým dortíčkem.

Vše, co v životě děláme, by mělo vést k tomu, abychom byly šťastné. Vykouzlí vám cvičení úsměv na tváři? Cvičte. Máte jednou za čas chuť na ten nesmírně kalorický koláč, který se na vás směje v té nové francouzské pekárně na rohu ulice? Dopřejte si ho. Chcete mít dokonalou postavu? Bojujte o ni, ale nikdy nezapomínejte na to, že je obrovský rozdíl mezi tím něco chtít a myslet si, že byste měly chtít…Žijte zdravě, sportujte, radujte se, hřešte…,ale nikdy nezapomínejte na to, že žena není nekrásnější, když má míry modelky. Žena je nejkrásnější tehdy, když je šťastná.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku


Foto: Karolína Huvarová, Instagram a Facebook

Text: Hana Knopfová – Copywriter bez hranic

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share