Jimmy Kelly přiveze do Prahy temperament a vtipné historky z pěších zón

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Jimmy Kelly přiveze do Prahy temperament a vtipné historky z pěších zón

Jimmy Kelly, který se před několika lety vrátil ke starým kořenům rodiny Kellyových hraním na ulicích, se na jaře roku 2016 chystá na turné pod názvem “The Streetkid” (Dítě ulice).

Jimmy vystoupí s tříčlennou kapelou a bude nejen zpívat, ale také vyprávět zajímavé příběhy, které za posledních 9 let pouličního muzicírování zažil.

Jediný český koncert Jimmyho se uskuteční 6.2.2016 od 20:00 hodin v Praze v sále Na Marjánce. JK: “Lidé se mě ptají, jaké to je hrát znovu na ulicích a pěších zónách po tom obrovském úspěchu s Kelly Family. Během několika let jsem posbíral nespočet hezkých a také naopak nehezkých historek a myslím, že bych se o ně měl s mým publikem podělit. Zavedu Vás tak do ulic a přiblížím Vám pouliční život hudebníka, ukážu nějaké fotky a  především zazpívám spoustu písní.”


Jimmy Kelly se věnuje hlavně hudebním stylům country a bluegrass a hraje staré irské, španělské, americké a německé evergreeny a lidové písně, ale také své nové dechberoucí skladby a písně ze strých časů Kelly Family.

Při posledním českém koncertu v Městském divadle ve Slaném předvedl tak skvělou a energickou show, že diváci nevydrželi ani chvíli sedět a protančili tak celý koncert. Své nadšení pak skrýval málokdo.

O Jimmym se někteří vyjadřují jako o největším rebelovi z kapely Kelly Family. Je to opravdu bezprostřední a velice temperamentní člověk. Co na srdci, to na jazyku. Současně s novým turné vychází Jimmyho autorská kniha pod stejnojmenným názvem “The Streetkid”, ve které nebude taktéž o zajímavé historky nouze.

Fotogalerie:

The Streetkid 2016
The Streetkid 2016
unnamed bearbeitet
unnamed bearbeitet

Zdroj: M.P. Production

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share