Je to Werich, nebo ne? A je Eva Hrušková příbuzná Ládi Hrušky?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Je to Werich, nebo ne? A je Eva Hrušková příbuzná Ládi Hrušky?

“Hovory W”. Tak se jmenuje pořad, s kterým už hezkých pár měsíců objíždí republiku Jiří Werich Petrášek. Ředitel Evropské akademie v Děčíně, moderátor, herec, o kterém se ví, že je synem Jana Wericha. Je jím opravdu? Na to vše odpovídá právě v talk show, kde mu skvělými parťáky jsou nakladatel a zpěvák Pavel Mészáros a pianista Karel Štolba. Tentokrát si však trio protagonistů poprvé přibralo na pódium i zajímavé hosty. Stalo se tak v rámcprojektu Noc divadel v divadle v Praze – Kobylisích.Oba hosty spojuje příjmení a smysl pro humor. Prvním z hostí byla herečka, dabérka a nesmrtelná televizní Popelka Eva Hrušková, která si kromě vzpomínání na natáčení slavné pohádky i zazpívala Popelčiny písničky a navodila tak v sále Divadla Karla Hackera v pražských Kobylisích atmosféru na blížící se Vánoce. OPzadu nezůstal ani druhý host, televizní mistr kuchařských “vychytávek” a kutil Láďa Hruška, který si skutečně vychutnal přímý kontakt s publikem a kromě povídání předvedl i několik dobrých nápadů, které se v kuchyni vždycky hodí. Jeho rychlodort zvaný “třepací” udělal radost nejprve Evě Hruškové, které ho usměvavý Láďa věnoval rovnou na pódiu k padesátinám!

„Ano, je to tak, Popelce, tedy ne mne, ale té pohádce, bude skutečně padesát,” potvrdila manželka herce Jana Přeučila, který bude hostem v talk show zase příště. A vznikla také otázka. Když je Jiří Petrášek synem Jana Wericha, není snad Láďa Hruška příbuzným Evy Hruškové? „Asi není, ale mám ho ráda skoro jako vlastního,” dodala s úsměvem herečka a dabérka.

Tentokrát Pavel Mészáros vyzval publikum a poptával odvážlivce, který by si zazpíval na pódiu s nimi. Nikdo se neodvážil a všichni se smáli  Situaci zachránila paní Jana Králová, dlouholetá Popelčina kamarádka. Dámy si spolu zpívaly již od dětství, tak to bylo jednodušší.

Kromě písniček z Osvobozeného divadla v podání Pavla Mészárose, písniček z Popelky, vychytanému Láďovo kutění a veselým příhodám v podání Jiřího, korunovala celému večeru radost Petrušky Raunerové, která přijela za  všemi až z Karlových Varů. Prý se nejvíce těšila na Láďu Hrušku, s kterým ještě neměla možnost se setkat a protože toto divadlo je bezbariérové a protože krásné věci se mají dít, splnilo se jí tohle přání právě při této příležitosti … o tom byl celý sobotní večer s vámi všemi, kteří jste tam s námi byli.

V této tradici se ponesou “Hovory W s hosty” na prknech Divadla Karla Hackera v pražských Kobylisích po celou sezónu od ledna do června 2019, kdy se diváci každého třináctého mohou těšit na dva zajímavé hosty. Představení jako vždy provázely staré české šlágry 50. a 60. let v podání Pavla Mészárose a samozřejmě také písničky Osvobozeného divadla. Jednu z nich si na závěr tradičně zazpívali všichni na pódiu společně s publikem. 
 

Fotogalerie:

Pavel Mészáros, Láďa Hruška a Jiří Werich Petrášek na pódiu Divadla Karla Hackera.
Pavel Mészáros, Láďa Hruška a Jiří Werich Petrášek na pódiu Divadla Karla Hackera.
Na pódiu i v hledišti se všichni velmi bavili.
Na pódiu i v hledišti se všichni velmi bavili.
Petruška Raunerová s maminkou přijela až z Karlových Varů.
Petruška Raunerová s maminkou přijela až z Karlových Varů.
Eva Hrušková zpívala a pozvala si i kamarádku.
Eva Hrušková zpívala a pozvala si i kamarádku.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

 

 

Linda-1024x317

Share