“Je důležité pomáhat” říká Lucie Šimková, semifinalistka Česko-Slovensko má talent a Mistryně ČR v Pole dance

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

“Je důležité pomáhat” říká Lucie Šimková, semifinalistka Česko-Slovensko má talent a Mistryně ČR v Pole dance

Málo kdo ví, že semifinalistka Česko-Slovensko má talent a Mistryně ČR v Pole dance, má nejen talent, ale i dobré srdce. V poslední době jste mohli její show vidět např., na Miss Face, kde vystupovala, stejně jako ostatní účinkující bez nároku na honorář. Miss Face spolupracuje s Českou neonatologickou společností, která se stará o předčasně narozené děti.

Lucie na Miss Face 2014
Lucie na Miss Face 2014

Pravidelně Lucie také podporuje svým vystoupením Benefiční módní přehlídku pro nadaci Terezy Maxove – Art for kids. Která např. pomáhá dětem z dětských domovů najít zaměstnání.

V říjnu můžete její show vidět v Roxy, jako spoluúčast projektu Suicide Angels. Suicide Angels je komunita potetovaných holek, které se daly dohromady pro dobrou věc – podporu Občanského sdružení Andělé bez křídel (pro rok 2014). Hlavní aktivitou letošního roku je nafocení kalendáře Suicide Angels 2015, který pokřtí v rámci velkolepé multižánrové show 30/10/2014 právě v pražském klubu.

Proč Lucie pomáhá právě dětem?Dle mého je povinnost pomáhat těm, kteří si sami pomoci nemůžou. Já mám k dětem blízko, studovala jsem střední pedagogickou školu se zaměřením na sociální práci. Od 15ti let jsem měla praxi s postiženými dětmi, v dětských domovech a jiných sociálních zařízeních. Pořád si ještě spousta z nás neuvědomuje, jaký jsme dostali dar, že jsme se narodili zdraví, v úplné rodině apod. Máme tendenci si stěžovat na malichernosti, věci, které jsou ve finále v životě absolutně nepodstatné, a stejně nás šťastnými neudělají. Mě dělá šťastnou, když vidím, že jsem svým činem vykouzlila někomu úsměv na tváři. Právě někomu, kdo neměl například v životě takové štěstí, jako já. Ten pocit je k nezaplacení. Každý by si to měl čas od času vyzkoušet. Nikdy totiž nevíte, kdy třeba vy sami budete potřebovat někoho kolem sebe, kdo Vám podá pomocnou ruku.”

Benefiční Novoroční Koncert 2014 na podporu týraných, opuštěných a zneužívaných dětí pod záštitou primátora města Bratislava. Lucie zde vystoupila s hvězdami, jako je Majk Spirit nebo Tina.

Zdroj: Youtube

Lucie na Miss Face 2014
Lucie na Miss Face 2014
Foto Martin Roh
Foto Martin Roh, Miss Face 2014
Miss face 02
Foto Martin Roh, Miss Face 2014
Miss Face 03
Foto Martin Roh, Miss Face 2014

Více podrobností a objednávku show na: www.poledanceloo.com

Profilové foto: Foto z benefice pro Terezu Maxovou

Foto: Martin Roh, archiv Lucie Šimková

Redakce Bulvar24.cz

 

Share