Jaromír Jágr chystá svůj první kalendář!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Jaromír Jágr chystá svůj první kalendář!

Jaromíra Jágra si nyní můžete pořídit domů! Respektive jeho fotografie v podobě kalendáře Klenoty Aurum 2017. Pro Jaromíra Jágra, jak sám zmiňuje na svých sociálních sítích, to bude první a poslední kalendář, kteří si jeho fanoušci budou moci pořídit.

Fotografie Jaromíra Jágra pro kampaň Klenoty Aurum od předního módního fotografa Branislava Šimončíka se opravdu vydařily, během pár dní doslova zahltily všechna média a sociální sítě a měly stoprocentně pozitivní ohlas shodující se, že Jágr nikdy nebyl tak sexy. „Byla by škoda se o fotografie našeho národního klenotu, Jaromíra Jágra, nepodělit s našimi zákazníky, a proto jsme se rozhodli připravit pro rok 2017 kalendář,“ říká Rony Lori, majitel Klenot Aurum.

Kalendář obsahuje celkem 12 sexy fotografií naší hokejové legendy. 8 fotografií, které již zákazníci znají z obchodů Klenoty Aurum a 4 nové, které pro ně budou překvapením. Na své si přijdou zejména fanynky, které Jaromíra na nich uvidí, tak jak ho ještě neviděly, v odhalených černobílých fotografiích. Na fotografiích je Jágr přitažlivě zarostlý, s profesionálním módním stylingem, při kterém samozřejmě nechybějí šperky a hodinky Klenoty Aurum. Není divu, že zmíněné fotografie využilo již pár módních časopisů, časopis Esquire dokonce i na titulní stranu.


A jak je na tom Jaromír Jágr v civilu, kupuje si oblečení a šperky sám, nebo si nechá poradit od nějakého poradce? „Věci si vybírám sám, i když bych na to asi měl mít poradce. Ale nějak to zvládám bez něj, protože to pro mě není zas tak složité. Nejdůležitější je, abych se líbil partnerce. A co se líbí ji, to bych měl nosit,“ říká Jágr.

Kalendář bude k dostání od 1. srpna exkluzivně v síti prodejen Klenoty Aurum a na eshopu a od 1. července si jej bude možné předobjednat na www.klenotyaurum.cz. Pro fanoušky šedesátosmičky Klenoty Aurum chystají 1. září také autogramiádu.

S předprodejem kalendáře bude spojena také zajímavá soutěž o podepsané puky, dresy a především osobní setkání s Jágrem. Cena kalendáře bude 390,- Kč 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Klenoty Aurum
foto: Klenoty Aurum
Profilové foto: Klenoty Aurum.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share