Jarda Jágr má konečné své elektrokolo!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Jarda Jágr má konečné své elektrokolo!

Elektrokola zažívají naprostý boom a své o tom ví i světový hokejista Jaromír Jágr. Dostal teď dokonce své “vlastní”. tedy se svým názvem. Jmenuje se: Crussis JÁGR68 a poprvé spatřilo světlo světa. Sportovec z něj má obrovskou radost! 
 

Výrobce elektrokol přichází na trh s limitovanou edicí modelu věnovaného legendární 68! Česká značka elektrokol Crussis představila na desátém ročníku ForBikes v pražských Letňanech svůj nový model JÁGR68. Kolo je v limitované edici sto kusů. JÁGR68 pohání motor BOSCH Performance Line CX a o dostatečnou výdrž se stará baterie o kapacitě 13,4 Ah/482 Wh. Na rámu jsou pak vyobrazeny největší úspěchy hokejové kariéry Jaromíra Jágra.

Elektrokola Crussis jsou spojeny s Jaromírem Jágrem již od minulého roku. Spolupráce dosahuje vyvrcholení právě představením modelu JÁGR68, který patří mezi to nejlepší, co Crussis nabízí. Model bude v omezené edici pouhých sto kusů, a Jágr je dokonce jednoho vlastníkem. V pořadí šedesátý osmý kus je pak právě v rukou slavného hokejisty.

Cesta za úspěchem

Na rámu kola jsou zvěčněny největší úspěchy hokejové legendy. Počínaje olympijským vítězstvím v Naganu až po pětinásobného vítěze Art Ross Trophy za nejvyšší získaný počet bodů v kanadském bodování. “Neodmyslitelně také patří k vyjmenovaným i dvojnásobný mistr světa a dvojnásobný vítěz Stanleyova poháru,” doplňuje majitel společnosti Petr Výkruta.

Vysoký výkon za každé situace

Elektrokolo JÁGR68 se opírá o vidlici ROCK SHOX Recon se zdvihem sto milimetrů. “Tato vidlice vyniká vysokou odolností díky materiálu, ze kterého je vyrobena. Kombinace magnesia a kovaného hliníku zaručují dlouhou životnost,” dodává Výkruta. Pohon pak zajišťuje motor BOSCH Performance Line CX s maximálním točivým 75 Nm, který si poradí i s více kopcovitým terénem. O dlouhou výdrž se stará baterie stejnojmenného výrobce o kapacitě 13,4 Ah/482 Wh.

Dvanáct rychlostí s oporou v hydraulických brzdách

Limitovaná edice se spoléhá na dvanácti rychlostní přehazovačku SRAM EAGLE NX, díky které si jezdec poradí s jakýmkoliv převýšením. “Cyklista si může mnohem plynuleji přehazovat dle svých aktuálních potřeba. Zároveň je přehození mnohem jemnější, takže případný okamžitý nápor na nohy je mnohem menší,” upřesňuje Výkruta. Brzdový systém mají na starosti hydraulické brzdy Tektro HD-M510, které spolehlivě zastaví kolo na místě. 
Fotogalerie:

Z elektrokola JÁGR68 má Jarda Jágr velkou radost!
Z elektrokola JÁGR68 má Jarda Jágr velkou radost!
Jágr se stal tváří limitované série elektrokol
Jágr se stal tváří limitované série elektrokol
Hokejista se stal jednou z mála osobností, která má své vlastní elektrokolo se svou značkou
Hokejista se stal jednou z mála osobností, která má své vlastní elektrokolo se svou značkou
Česká značka elektrokol Crussis představila na desátém ročníku ForBikes v pražžských Letňanech svùj nový model JÁGR68 za účasti Jaromíra Jágra.

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

 

Share