Jana Švandová ve svatebním. Takhle jí to jako nevěstě sluší!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Jana Švandová ve svatebním. Takhle jí to jako nevěstě sluší!

Herečka Jana Švandová oslavila letos v červenci neuvěřitelné 68. narozeniny. Hádal by jí to opravdu málokdo. Snad žádná česká herečka nevypadá tak mladistvě, jako právě Švandová.

Dokazuje to i v připravovaném filmu Jak se zbavit nevěsty, kde hraje Milušku, matku hlavní představitelky Evy v podání Lenky Vlasákové. A dočká se i vlastní veselky.

Letos se před kamerou vdává Jana už podruhé. Poprvé to bylo v seriálu Svatby v Benátkách, kde si brala Vaška Noida Bártu, tentokrát si vzala herce Josefa Poláška. Svatbu v reálném životě si užila dokonce třikrát, doufejme naposledy řekla před sedmnácti lety Ano Pavlovi Satorie. 

“Natáčení Jak se zbavit nevěsty si moc užívám.. Stylista mi vybral opravdu nádherné šaty. Je to naprosto můj vkus. Užívám si to ve filmu, ve skutečnosti už žádná nebude. Jsem spokojená s tím, co mám doma, čtvrtá svatba rozhodně v žádném případě nebude,” prozradila Švandová.

“Zda se opravdu vdám v této rodinné komedii, to se teprve uvidí. To, že svatba probíhá ještě neznamená, že taky dopadne. Počkejte si na leden 2016, kdy jde rodinná komedie Jak se zbavit nevěsty do kin,” napíná diváky herečka.

Článek: Vendula Svobodová s přítelem ukázali pořádný pekáč buchet!

David Matasek, Lenka Vlasakova
David Matasek, Lenka Vlasakova
Jana Svandova, Martin Gruntorat
Jana Svandova, Martin Gruntorat
MIL_1586.JPG
Jak se zbavit nevěsty

Zdroj / článek / foto: Gabriela Wolfová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share