Jana Papežová, novopečená Miss Model 2014 hovoří o soutěži a svém životě

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Jana Papežová, novopečená Miss Model 2014 hovoří o soutěži a svém životě

Tentokrát vám přinášíme exkluzivní rozhovor s Miss Model 2014, Janou Papežovou (20) z Kravař. Finále Miss Model 2014 se konalo 14. listopadu 2014 v Přerově a dívky získaly tituly, jako Miss Models 2014, Miss Model Sympatie a Miss Model Foto.

Miss Model již připravila mnoho dívek, které pak v budoucnosti dosáhly úspěchů v soutěžích Miss ČR, Česká Miss, nebo pracují, jako modelky v zahraničí.

1) Jano, co tě vedlo se přihlásit do soutěže krásy Miss Model?

Odpověď: Především snaha získat další užitečné zkušenosti před Českou Miss, ale taky fakt, že mě tyhle soutěže baví a do teď se mi dařilo.

2) Co ti přinesla tato soutěž? Jak ji hodnotíš … zaznamenala jsi už nějaké výhody vítězky?

Odpověď: I když je Miss Model velmi zajímavá soutěž a od ostatních missek se poměrně dost liší, bohužel nemá tolik sponzorů a mediálních partnerů. Což je vlastně důvod, proč se v mém životě vlastně nic nezměnilo. Je škoda, že má tak malou propagaci. Myslím, že taková soutěž baví nejen soutěžící dívky, ale především taky diváky. Navíc zde mají mladí návrháři možnost ukázat svoji práci.

3) Jaký byl tvůj život před soutěží? Co se změnilo?

Odpověď: V životě se obecně věnuji hlavně škole, příteli, rodině, kamarádům a v další řadě pak koníčkům jako cestování, sport a modeling. Toto se nezměnilo ani po soutěži Miss Model.

4) Přihlásila jsi se do soutěže krásy Česká Miss… co od této soutěže očekáváš?

Odpověď: Ano, přihlásila jsem se a vybrali mě mezi posledních 23 dívek, ze kterých byly vybírány finalistky. Ale do finále jsem se už bohužel nedostala. Česká Miss je značka, které se žádná jiná soutěž u nás nerovná, proto jsem to brala, jako příležitost dosáhnout u nás v této oblasti pomyslného vrcholu. Pokud bude možnost, ráda to znovu zkusím v dalším roce.

5) Jaký je tvůj vztah k plastice? Přemýšlíš o nějaké v nejbližší době?

Odpověď: Já osobně upřednostňuji spíš přírodní krásu, i když na sobě vidím spoustu věcí, které by bylo fajn vylepšit. Raději ale volím jinou cestu. Například sport a zdravou stravu. Plastiku ale určitě neodsuzuji. Pokud to někomu zvedne sebevědomí, nevidím na tom nic špatného. Jen by se to nemělo přehánět.

6) Co je tvým snem v životě? Jaký máš životní cíl?

Odpověď: Mým snem je vést šťastný a spokojený život. V tuto chvíli si myslím, že mi k tomu pomůže rodina a dobrá práce, především taková, co by mě bavila. Studuju práva, tak předpokládám, že to také bude jednou i mou prací. Konkrétní životní cíl nemám, ale chtěla bych se zasadit o nějakou změnu k lepšímu, něco co si aspoň pár lidí bude pamatovat.

7) Jaký je tvůj názor na české muže?

Odpověď: Nemám zkušenosti, abych mohla říct, v čem se čeští muži liší od jiných, ale obecně mi na mužích vadí, že zapomínají na gentlemanská gesta a nechovají se vždy k ženám s patřičnou úctou. Samozřejmě, že to neplatí pro všechny, jsou i světlé výjimky.

8) Vzkaz čtenářům Bulvar24.cz

Odpověď: Čtenářům Bulvar24.cz přeji v novém roce jenom to nejlepší. Hlavně zdraví, štěstí a lásku.

foto: Matěj Hutta
foto: Matěj Hutta
foto: Matěj Hutta
foto: Matěj Hutta
foto: Hana Žáčková, Miss Model 2014
foto: Hana Žáčková, Miss Model 2014
foto: Hana Žáčková, Miss Model 2014
foto: Hana Žáčková, Miss Model 2014
archiv Jana Papežová
archiv Jana Papežová
archiv Jana Papežová
archiv Jana Papežová
foto: Michal Matěj
foto: Michal Matěj
foto: Michal Matěj
foto: Michal Matěj

Profilové foto: archiv Jana Papežová

Redakce Bulvar24.cz

Share