Jan Kopečný se nezdá! Divoká líbačka s kolegyní!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Jan Kopečný se nezdá! Divoká líbačka s kolegyní!

Jan Kopečný se vážně nezdá. Stačí málo a vrhne se na svou kolegyni a vznikne divoká líbačka. Vše se stalo v rámci příprav dlouho očekávaného muzikálu We Will Rock You. Zpěvák totiž během zkoušek předvedl se svou půvabnou kolegyní Terezou Martinkovou ukázkový polibek, v muzikálu přitom pár netvoří! 

Letos oslavil sice teprve třicáté narozeniny, v muzikálovém světě ale není žádným nováčkem. I proto dost dobře ví, že zkoušky se rozhodně nemají podceňovat. Někdy je ale Jan Kopečný až moc přemotivovaný. Jako když s krásnou Terezou Martinkovou předvedli polibek střižený z romantického filmu. Ta totiž společně se svou alternací Andreou Gabrišovou, se kterou ztvárňuje roli dívky Oz, tvoří pár s Britneym, kterého hrají zase Peter Pecha či Petr Kutheil.

“S Terezou jsme dlouholetí kamarádi a jelikož se vrátila po dvou letech z mateřské, tak jsem jí musel dát seznamovací pusu,” vysvětlil Kopečný, který sám ztvárňuje roli Galilea.

Přestože Kopečný a Martinková v muzikálu netvoří pár, o partnerku ochuzený nebude. Ve dvojici bude totiž s Scaramouche, kterou ztvární Markéta Procházková nebo Veronika Vyoralová.

Zda mu scénáristé připravili líbací scénu právě s jednou z těchto krásek si budeme muset počkat do slavnostní premiéry velehitu, která se uskuteční 18. dubna 2020 v pražské Tipsport Areně. V prodeji jsou již ale i lístky na představení v Ostravě či v Brně.

Fotogalerie:

Jan Kopečný se nezdá...
Jan Kopečný se nezdá…
S Terezou Martínkovou pár na jevišti sice netvoří, ale velmi si rozumí
S Terezou Martínkovou pár na jevišti sice netvoří, ale velmi si rozumí

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Kristýna Junková, Ticket Art Production

 

 

Share