Jakub Jurčák je 4. nekrásnějším mužem světa!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashionLifestyle

Jakub Jurčák je 4. nekrásnějším mužem světa!

Vloni se Jakub Jurčák umístil na 3. pozici v rámci finále soutěže Muž roku. Nyní doslova zabodoval. Ve filipínské Manile se stal 4. nekrásnějších chlapem světa. 
Jakub Jurčák reprezentoval Českou republiku a soutěž Muž roku na světové soutěži Man of the World 2019 ve filipínské Manile. Nejenom, že se porotcům velmi líbil, ale ještě před finále soutěže získal několik dílčích ocenění.

Blonďatý fešák a povoláním lékař, zabodoval mezi krasavci z celého světa a získal titul čtvrtého nejkrásnějšího chlapa na světě.

„Je vidět, že mezi českými muži je spousta sympatických a pohledných mužů, kteří se ve světě neztratí. Muž roku 2018 Jiří Kmoníček uspěl na světové soutěži Mister International, kde byl zvolený nejkrásnějším Evropanem a světovou čtyřkou, 2. Muž roku Jakub Kochta se v soutěži Mr. Supranational probojoval mezi TOP 20 a nyní Jakub Jurčák. Mám obrovskou radost a Jakubovi gratuluji,“ uvedl David Novotný.

Letošní jubilejní 20. finále Muže roku se uskuteční už 23. srpna 2019 v Městském divadle v Náchodě. A opět půjde o souboj velkých fešáků a sympaťáků a porotci budou mít velmi těžký úkol. Vybrat z 12 finalistů nebude vůbec jednoduché. A večer bude opět za účasti řady celebrit.
 

Fotogalerie:

Jakub Jurčák (vlevo) se v Manile stal 4. nejkrásnějším mužem
Jakub Jurčák (vlevo) se v Manile stal 4. nejkrásnějším mužem světa!
Jurčák má také nejkrásnější tělo!
Jurčák má také nejkrásnější tělo!
Prezentace světového muže roku, kde Jurčák zabodoval
Prezentace světového muže roku, kde Jurčák zabodoval
Jurčák je vážně fešák!
Jurčák je vážně fešák!

 

Bulvar24.cz

Foto: archiv, archiv Muže roku

 

 

 

Share