Jako „bárbína“! Má Sandra Parmová novou image?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Jako „bárbína“! Má Sandra Parmová novou image?

Sandra Parmová

Dlouhé blond vlasy, nevinný pohled, neskutečně dlouhé nohy, a nyní i nové poprsí. Přestože je Sandra už mámou od rodiny, její image panenky nelze přehlédnout, obzvlášť když vytáhne růžové doplňky.

Přebrat ale titul české Barbie prý nemá v plánu. „Tohle je zrovna shoda náhod, kdy jsem si v Salamanderu vybrala boty i kabelku v křiklavě růžové barvě. Taková kombinace se nedala přehlédnout,“ směje se moderátorka.
Realita je prý ikonické panence na hony vzdálená. „Celé dny běhám za Emily, takže teď mám botník plný spíš různých variací na tenisky. Lodičky mám hlavně do práce, ideálně v nich být tak hodinu,“ přiznává blondýnka.

Zato živelná modelka a podnikatelka Romana Pavelková se zřejmě vyžívá v masochismu: „Já podpatky miluju a k mojí práci patří. Nevzdala jsem se jich, ani když jsem měla zlomený palec na noze. To jsem si obula boty páskové boty na klínu, aby se mi tam ten napuchlý palec vešel, a celý den přetrpěla.“ Romana vytáhla na otevření obchodu s obuví i svého syna Maxíka, který nejen, že se ihned stal miláčkem všech zúčastněných, ale našel si i novou lásku.

„Maxík se hned zakoukal do Inny. Má dobrý vkus,“ směje se zrzka. Přestože měla „sporťačka“ Puhajková malého nápadníka, domů s ním neodešla, po akci na ni totiž čekal tajemný doprovod.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Sandra Parmová
Sandra Parmová
Sandra Parmová
Sandra Parmová
Romana Pavelková
Romana Pavelková
Pavelková, Puhajková a Maxík
Inna Puhajková
Inna Puhajková

Foto: Salamander

Redakce Bulvar24.cz

Share