Jak Youtuberka a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková prožívala soutěž krásy Česká Miss a co plánuje na léto?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Jak Youtuberka a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková prožívala soutěž krásy Česká Miss a co plánuje na léto?

Česká Miss World 2016 Natálie Kotková (22) se narodila v Ústí nad Labem a žije v Praze. V současné době studuje Marketingovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní. Její prací i velikou vášní a zábavou je její blog a YouTube kanál NATTINESS. Také se věnuje moderování reportáží pro FASHION TV Czech&Slovak. 

1) Jak jsi se připravovala na soutěž a proč jsi se přihlásila?

Odpověď: Celá naše cesta před finále byla plná příprav a zkoušek. Sama jsem se snažila udržet v pohodě, nebrat si toho moc a užívat si to. Šlo spíše o mentální přípravu, ale myslím, že to bylo vidět i navenek 🙂 Přihlásila jsem se, protože jsem si řekla, že pokud to nevyjde letos, tak už se nikdy znovu nepřihlásím. Můj celý život se točí kolem světa módy a v poslední době i médií, takže to pro mě byla pomyslná třešnička na dortu. Jako malá jsem si představovala, že jednou bude také v televizi. Za tu dobu se vše hodně změnilo. I mé hodnoty, takže mi přihlášením nešlo jen o korunku, ukázat se v televizi nebo o ceny. Mám takové vlastní důvody, ale ty ví málokdo :-).

2) Co ti celá soutěž přinesla a jak jsi ji prožívala… od castingů až po finále?

Odpověď: Já si ji užívala – a užívám! Dokonce jsem celou tu cestu natáčela a dávala videa na svůj Youtube kanál (The Nattiness), takže lidé mohli vidět, jak mě to baví, poznat ostatní finalistky a vidět, jak to v takové soutěži chodí. Když se do soutěže pustíte, tak se vám okamžitě vyhoupne na přední příčky vašeho zájmu a prožíváte ji každou buňkou! Finále bylo překvapivě bez stresu! V zákulisí jsme s finalistkami měly takovou domácí atmosféru a žily jsme daným momentem a neuvědomovaly jsme si, že na nás kouká přes milion lidí! Já se hlavně na pódiu cítím jako doma a vždy tam ožiji!


3) Již uběhl nějaký čas od finále, jak se ti změnil život a splnila soutěž tvá očekávání?

Odpověď: Je to pár týdnů a v podstatě až před dvěma dny jsem měla volný den bez nějaké akce! Je to skvělé, že je tolik práce a aktivit. Čekala jsem jich méně. Život se mi naplnil dalšími aktivity a známými z branže, kteří jsou neskutečně inspirativní!

4) Jak vnímáš média a jejich zájem o tebe?

Odpověď: Vnímám je a koukám se, co se o nás kde špitne. Zájem o mě samotnou mě samozřejmě moc těší a doufám, že jen tak neuhasne. Zatím nic extra zlomyslného či velká lež nevyšla, tak věřím, že to tak zůstane. Nikdy ale nevíte, teď jsme veřejné osoby, takže se o nás budou psát články různé –hezké i ošklivé, pravdivé i nepravdivé. Musíme se tím nějak prokousat. Já mám novináře ale ráda, je to jejich práce a v podstatě jsem měla sama nutkání původně své vzdělání směřovat tímto směrem. No, tak snad nebudou mít ani oni něco proti mně. 🙂

5) Jak se udržuješ fit a krásná?

Odpověď: Teď po finále to je těžší. Vůbec necvičím a jím nepravidelně, hlavně večer. Doufám ale, že se brzy do fit formy vrátím – podle mě je důležitý spánek, ranní krátké protažení, výživná snídaně, pravidelná strava a radost ze života s lidmi, co vás naplňují!

6) Jaké máš plány na další měsíce… pracovní i soukromé?

Odpověď: Teď pracuji na bakalářské práci, v červnu mám státnice, které jsem měla původně skládat v době, když jsme byly s Českou Miss v Thajsku a k tomu probíhá zkouškové období. S Českou Miss máme jet do Jižního Tyrolska, na plavbu na jachtě v Chorvatsku a nebo třeba půjdeme podporovat boj proti rakovině prsu na Avon Pochod! V létě bych chtěla také trochu procestovat sama s přáteli, tak si to musím naplánovat!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

2
foto: www.ceskamiss.cz
1
foto: www.ceskamiss.cz
C¦î.3 Nata¦ülie Kotkova¦ü
foto: www.ceskamiss.cz
3. Nata¦ülie Kotkova¦ü
foto: www.ceskamiss.cz


 Zdroj / foto: www.ceskamiss.cz

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share