Jak slavily Valentýna hvězdy muzikálu Sibyla. Hůlka přiznal rozchod s partnerkou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Jak slavily Valentýna hvězdy muzikálu Sibyla. Hůlka přiznal rozchod s partnerkou

Jak slavily svátek svatého Valentýna hvězdy připravovaného muzikálu Sibyla?

Nejdříve na jevišti divadla Hybernia, kde zkouší Sibylu sedm dní v týdnu pod vedením režiséra Radka Balaše. Premiéra je naplánována na 19. březen v divadle Hybernia. Večer pak trávila většina z nich se svými polovičkami. Výjimkou je představitel Krále Šalamouna Daniel Hůlka, ten se před pár dny rozešel se svojí přítelkyní, tanečnicí Jovankou, se kterou to dokonce vypadalo už na svatbu.

“Valentýna neslavím, je to to jak Santa Claus, reklamní záležitost. Já mám Valentýna 1. května, líbání pod rozkvetlým stromem. Tak uvidíme, zda už bude s kým,” prozradil Daniel Hůlka, který v připravovaném muzikálu hraje Krále Šalamouna.

12592184_1710222765888191_7489231327774086544_n
foto: Musical production

Ilona Csáková je i po letech manželství stále velmi zamilovaná do svého muže Radka Voneše.
“S mým mužem se stále milujeme. Dostala jsem kytičku, polibek a vyznáni citů. Já bez kytky udělala to samé. Jinak si myslím, že je v našem případě jedno, jestli je Valentýn nebo ne,” říká zpěvačka.

A jak jsou na tom hlavní představitelky Sibyly Eva Burešová a Elis Ochmanová? “Valentýnský den byl stejný jako celý týden, takže silně pracovní. Zkouším denně muzikál Sibyla, takže to mi vlastně bere veškerý volný čas. Na Valentýna jsme navíc měli s přítelem koncert, kde jsme oba hráli. Jsem šťastná, že u toho byla moje maminka, takže jsem měla u sebe ty, které mám nejraději. Přítel koupil kytku i mojí mamince, mně je navíc kupuje kdykoli se dá“, říká Eva Burešová.


“Svátků jako tento by mělo být rozhodně víc. A je úplně jedno, kdo a kde je vymyslí. Je to den, kdy si lidé dávají najevo své city a to by měli podle mne dělat neustále. Romantika je u nás s přítelem téměr na denním pořádku. Na Valentýna jsme si dali dobrou večeři a nechyběl malý dáreček,” doplnila je Elis Ochmannová.

Michaela Nosková trávila večer na Sushi a v kině. “Hrála jsem představení v divadle Hybernia, na které mě přišel Ondřej překvapit s kytkou, kterou mi poslal na jeviště. Pak jsme zašli na sushi a do kina. Byl to moc fajn večer,” prozrazuje Nosková.

U koní trávil den představitel Ezry, správce královského pokladu Mirek Hrabě. “Uvařili jsme si s přítelkyní společně skvělý oběd. A protože má přítelkyně za Prahou ustájeného koně, kde zároveň i trénuje, strávili jsme celý den v přírodě u koní,” dodal. 

foto: Musical production
foto: Musical production, Burešová

Michaela Nosková, Hannah

Hrála jsem představení v divadle Hybernia, na které mě přišel Ondřej překvapit s kytkou, kterou mi poslal na jeviště. Pak jsme zašli na sushi a do kina. Byl to moc fajn večer.

Dan Hůlka, Král Šalamoun

Valentýna neslavím, je to to jak Santa Claus, reklamní záležitost. Já mám Valentýna 1. května, líbání pod rozkvetlým stromem. Tak uvidíme, zda už bude s kým. 

Ilona Csáková, chůva

S mým mužem se stále milujeme. Dostala jsem kytičku, polibek a vyznáni citu. Já bez kytky udělala to samé. Jinak si myslím, že je v našem případě jedno, jestli je Valentýn nebo ne. 

Mirek Hrabě

Uvařili jsme si s přítelkyní společně skvělý oběd. A protože má přítelkyně za Prahou ustájeného koně, kde zároveň i trénuje, strávili jsme celý den v přírodě u koní.

Eva Burešová, Sibyla

Valentýnský den byl stejný jako celý týden, takže silně pracovní. Zkouším denně muzikál Sibyla, takže to mi vlastně bere veškerý volný čas. Na Valentýna jsme navíc měli s přítelem koncert, kde jsme oba hráli. Jsem šťastná, že u toho byla moje maminka, takže jsem měla u sebe ty, které mám nejraději. Přítel koupil kytku i mojí mamince, mě je navíc kupuje kdykoli se dá.

Michaela Nosková, Hannah

Hrála jsem představení v divadle Hybernia, na které mě přišel Ondřej překvapit s kytkou, kterou mi poslal na jeviště. Pak jsme zašli na sushi a do kina. Byl to moc fajn večer. 

Elis Ochmanová, Sibyla

Svátku jako tento by mělo být rozhodně víc. A je úplně jedno, kdo a kde je vymyslí. Je to den, kdy si lidé dávají najevo své city a to by měli podle mne dělat neustále. Romantika je u nás s přítelem téměr na denním pořádku. Na Valentýna jsme si dali dobrou večeři a nechyběl malý dáreček.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Csáková, Hanka Křížková
Csáková, Hanka Křížková
foto: Musical production, Hůlka
foto: Musical production, Hůlka
foto: Musical production, Hůlka, Burešová
foto: Musical production, Hůlka, Burešová
Elis Ochmannová, Jiří Zonyga
Elis Ochmannová, Jiří Zonyga
Csáková, Radim Schwab
Csáková, Radim Schwab

Zdroj foto: Musical production

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share