Jak si vybudovat vztah plný lásky a vzájemné důvěry?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Zamyšlení

Jak si vybudovat vztah plný lásky a vzájemné důvěry?

Dnes máme 14.2., den sv. Valentýna. Svátek zamilovaných, lásky a milování. Někdo tento svátek oslavuje někdo ne. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, určitě toužíte mít šťastný vztah se svým partnerem.

Proto se dnes zaměřím na partnerské vztahy… jak milovat svého partnera, jak každý den oživovat svoji lásku, prohlubovat důvěru a intimitu u vašeho partnera.

Žijeme v uspěchané době a světu vládne mnoho výmluv, proč nemám čas, proč nemůžu mít plnohodnotný vztah. Páry se rozchází jak na běžícím pásu již po první „hádce“ a problémy společně neřeší. Proč tomu tak vlastně je? Odpověď je jednoduchá… neumíme se tomu druhému plně otevřít a oddat se mu… nabídnout mu srdce na dlaní plné lásky a citů.

A přece když se nad tím zamyslíte a otevřete se svému partnerovi tak zjistíte, že zažíváte ty nejúžasnější momenty vašeho společného života. Začnete tak prohlubovat váš vztah, začnete si více důvěřovat.


Nic není zadarmo a ani vztah plný lásky ne. Člověk o něj musí každý den tvrdě bojovat, aby si ho udržel.

Proč jsme ve vztahu vždy dva a ne jeden? Je to proto, abychom si navzájem pomáhali, podporovali se, učili se od sebe navzájem. Máte-li problém, řešte ho vždy společně, nebojte se o něm mluvit. Žádný vztah není ideální a vždy dojde na hádku, najde se něco, kdy s partnerem nebudete souhlasit. To však není důvod k rozchodu, je to důvod k tomu, abyste spolu mluvili, vyřešili problém společně.

Pokud tak budete činit, zjistíte, že váš vztah je den ode dne silnější a vaše láska trvalejší. Naučíte se svému partnerovi odpouštět, nebudete si ubližovat, zbavíte se zbytečného hněvu a naučíte se vzájemnému respektu a uznání.

John Lennon „Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.“

Naučte se sdílet se svým partnerem jakékoliv maličkosti a radosti. Není nutné vždy někoho šokovat něčím bombastickým a výjimečným. Vychutnejte si třeba kouzlo společné procházky, sdílení emocí u filmu, sdílejte společně své zážitku a naučte se vzájemně se oceňovat.

Protože právě tyto maličkosti dělají zázraky, otevírají dveře k srdcím druhých a vytvářejí láskyplný vztah.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Foto: Jana Čásová

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share