Jak se připravuje nejmenší modelka Vindy Krejčí na finále Miss Face? A co je u ní nového?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Jak se připravuje nejmenší modelka Vindy Krejčí na finále Miss Face? A co je u ní nového?

O modelce Vindy Krejčí, která i přes svou výšku 162 cm zdolává nástrahy modelingu jsme již slyšeli. Jak se jí ale daří nyní?  Slaví úspěchy nebo má o práci nouzi? Jak modeling ovlivnil její vztah? To vše a mnohem více nám na sebe prozradila. 

1) Ahoj Vindy, prozraď nám jak teď trávíš většinu času?

Odpověď: Ahoj 🙂 To je trefná otázka. Kdybyste se mě zeptali před pár týdny, odpovím přípravami do školy, to mám však již úspěšně za sebou. Nicméně, před více než měsícem jsem se probojovala do finále soutěže Miss Face Czech Republic, kde teď spoustu času věnuji soustředěním a taky cestování.

2) Tak to gratulujeme! Je všeobecně známo, že „missky“ bývají spíše vysoké. Jak moc svůj handicap v Miss Face vnímáš ty?

Odpověď: Upřímně řečeno, přesně tohle jsem si říkala na castinzích taky. Byl pro mě velký šok, když mezi postupujícími zaznělo mé číslo! Jsem ale zvyklá být nejmenší mezi modelkami, tudíž se tím zase tolik netrápím. Samozřejmě si uvědomuji svou nevýhodu a snažím se to kompenzovat jinde.


3) Co to vůbec obnáší být takovou finalistkou soutěže krásy?

Odpověď: To jsem sama do teď netušila! Každá soutěž se liší a tak člověk nemůže být vždy připraven. Na Miss Face se mi líbí, že nám dává pořádně zabrat. Téměř každý víkend máme soustředění, kde v rámci příprav na finálový večer cvičíme, jezdíme na bruslích, máme focení či rozhovory s médii. Pokaždé se to liší. Na druhou stranu se snažíme věnovat náš čas něčemu dobročinnému a samy se vzdělávat. Například jsme účastnili sezení s primářem dětské neonatologie v nemocnici Motol, kterou Miss Face podporuje. Jsme tváře které pomáhají 🙂

4) Podle toho co říkáš to vypadá, že se nevěnuješ ničemu jinému než Miss Face. Jak tedy zvládáš jinou práci?

Odpověď: Pravda. Miss Face věnuji velmi poměrnou část svého času, zakázky ale nějakým způsobem zvládám. Protože vím, jak náročné je zorganizovat focení a celý tým, snažím se klientům vždy vyjít maximálně vstříc a být nápomocna. Navíc, prázdniny ve škole mi dávají jistou volnost. Takže skvělý !

5) Pokud se nemýlím, Tvůj přítel je stylista Luděk Šmehlík, jak to zvládá on? Stíháš se věnovat ještě jemu?

Odpověď: Snažím se, jak to jen jde. Mám to štěstí, že mám doma tolerantního a vstřícného muže, který má pochopení pro to, co dělám – i když je to chlap 😛 . Možná mi trochu pomáhá i fakt, že on sám má neustále naplněný diář. Ale jsem ráda za to jak to je. Jsme vcelku sehraná dvojka a když něco chceme, společně dokážeme dojít k přijatelnému řešení pro oba. 🙂

6) Zpět k soutěži. Mám pro Tebe jednu klasickou otázku. V čem si myslíš, že jsi zrovna Ty výjimečná?

Odpověď: Mohla bych říct ve všem, a vlastně v ničem. Podle mě jde o to, aby si každá dívka, každý člověk uměl najít něco, čím se odliší. A já si to své našla. Kouzlo spočívá v tom udělat z Vaší největší slabosti, Vaši největší zbraň. A taky, zapracovat na běžných věcech jako je vystupování, chůze, sebeprezentace, komunikace,… Jednou mi kdosi řekl:

„Jsi malá, to je tvoje Achillova pata, teď ale ve všem ostatním musíš být dokonalá.“ A tím se snažím také řídit.

7) Je nyní nějaká možnost jak Tě podpořit?
Určitě ano. Pokud jsem čtenáře jakkoli zaujala, budu ráda za hlas:  http://www.missface.cz/finalistky/2016-10-veronika-krejci

Jinak mě najdete v podstatě kdekoli, na Facebooku, Instagramu, Youtube, stačí si Googlovat. 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, MiraiVEVOFotogalerie:

foto: www.lubu.cz, makeup/vlasy/styling: Nikol Turečková
foto: www.lubu.cz, makeup/vlasy/styling: Nikol Turečková
foto: Martin Řezáč, makeup Lucie Konečná a styling Luděk Šmehlík
foto: Martin Řezáč, makeup Lucie Konečná a styling Luděk Šmehlík
foto: Jiří Šubrt, šaty: Klára Toráčová, makeup: www.davidsestak.cz
foto: Jiří Šubrt, šaty: Klára Toráčová, makeup: www.davidsestak.cz


Profilové foto: Martin Řezáč, makeup: Kateřina Bartošková

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share