Jak se fotí šaty pro celebrity?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

FashionLifestyle

Jak se fotí šaty pro celebrity?

Náměstí v Olomouci je většinou klidné, turisté si prohlíží památky a Olomoučané posedávají v kavárnách nebo prochází a spěchají do práce či nějakou schůzku.

Tento pátek tomu však tak nebylo… procházeli jsme náměstím a lidé se shromažďovali na jednom místě u kašny. Nedalo nám to a šli jsme se podívat také 🙂

Modelky se tu předváděli v luxusních šatech, vizážistky dodělávaly poslední detaily a fotograf čekal na ten nejlepší záběr a světlo od sluníčka.

Marta Musilová, olomoucká módní návrhářka, zde fotila svoji novou kolekci MIRACLE STORY, kterou dnes, 30.8.2014, můžete vidět na soutěži Miss v Žatci a bude si zní vybírat model Jana Doleželová, jako jedna z porotkyň soutěže.

Marta nám prozradila, že miluje Olomouc a její náměstí, a proto focení probíhalo právě na Horním náměstí, kde můžete najít mnoho krásných památek, jako jsou třeba Sloup Nejsvětější Trojice, radnice s orlojem, Edelmannův palác, tři kašny, aj.

01 03

06 07

04

Foto: Milan Zářecký – Zarecky.com,

zdroj: MFashion,

makeup: Irena Kotlánová,

modelky: Petra Komárková, Amy Beshier

Redakce Bulvar24.cz

 

 

Share