Jak před létem bláznivě „ULÍTLA“ Kamila Nývltová

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Jak před létem bláznivě „ULÍTLA“ Kamila Nývltová

Léto je již za dveřmi, vše je veselejší a barevnější. Zpěvačka KAMILA NÝVLTOVÁ (25) je na tom stejně. Oblékla se do extravagantních barevných „ulítlích“ modelů a přesvědčila nás, že experimentovat se s fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou rozhodně nebojí. Kamila při této speciální foto-akci pro blog Unicorn (s)hit hýřila barvami, pruhy nebo malbami na obličeji.

„Nápad nafotit takové, jak se říká „ulítlé“ letní fotky dostala moje kamarádka, stylistka Karolína Drössler a přesvědčila mě, že to bude prostě letní úlet.  Mně se ten nápad líbil, když normálně takto „bláznivé“ oblečení nenosím, jsem totiž usedlejší typ, aspoň si ho užiji při focení“, prozradila Kamila.

foto: Kateřina Koki Mlejnková
foto: Kateřina Koki Mlejnková

Skutečně netradiční oblečení, které vybraly stylistky Karolína Drössler a Lucie Tarantová, je na fotkách „podtrženo“ zajímavým výrazným líčením vizážistky Marty Šantorové a nevšedními doplňky – například nalepenými papírovými rty nebo popcornem. Pohled na výsledek působí tak trochu bláznivě, ale zároveň také velmi pozitivně.

 „Ano, to jsme právě chtěli, aby výsledek zbavil lidi deprese a pobavil je. Všude kolem je v poslední době tolik stresu, že když se nad těmito fotkami alespoň pár lidí usměje, mělo to smysl,“ říká Kamila, která na další otázku, co plánuje na léto, odpověděla:

„Už se moc těším na dovolenou, opravdu ji potřebuji. Ale jenom zahálet určitě nehodlám, to u mě ani nejde. Samozřejmě budu zpívat, mám již naplánované docela zajímavé akce a další jsou v jednání. Možná budete překvapeni, kde všude se objevím. Také mě oslovila skvělá fotografka Lenka Hatašová pro její novou výstavu, na které bude prezentovat fotografie umělců, se kterými pracovala. A v neposlední řadě se musím chystat na nový hudební projekt, který začínám pomalu připravovat, více ovšem nyní neprozradím. No a jak to tak znám, za chvíli bude po létě, ono se to zase rychle vše překulí a budou Vánoce,“ smála se Kamila.

Na podzim čeká zpěvačku mnoho akcí a vystoupení. Mimo jiné i již zmíněný nový hudební projekt, a že bude o co stát. Milovníky muzikálů jistě potěší, že Kamilu opět uvidí v obnovené premiéře krásné Angeliky v Divadle Broadway a také dostala nabídku od producenta Mira Procházky zahrát si hlavní roli Sibyly – královny ze Sáby ve stejnojmenném muzikálu, který uvede Divadlo Hybernia na jaře roku 2016.

foto: Kateřina Koki Mlejnková
foto: Kateřina Koki Mlejnková
foto: Kateřina Koki Mlejnková
foto: Kateřina Koki Mlejnková

Profilové foto: Kateřina Koki Mlejnková

Zdroj: ART PRESTO

Redakce Bulvar24.cz

Share