Jack Johnson vydává nové album  „All The Light Above It Too”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Jack Johnson vydává nové album „All The Light Above It Too”

Multiplatinou ověnčený umělec Jack Johnson ohlašuje vydání svého sedmého studiového alba  „All The Light Above It Too“, které vychází 8. září na Johnsonově labelu Brushfire Records. Prvním singlem z alba je píseň „My Mind Is For Sale”.

„All The Light Above It Too“ bylo nahráno během loňského roku v Johnsonově havajském nahrávacím studiu Mango Tree. Poprvé za mnoho let je instrumentace alba výhradně dílem Jacka Johnsona a tak skladby jistým způsobem rezonují se čtyřtstopovými nahrávkami, které odstartovaly jeho kariéru před 17 lety.


„Album je výsledkem toho, na co jsem myslel v loňském roce,” říká Johnson. „V roce, kdy jsem se plavil po Severním Atlantiku, abych natočil dokument o znečištění oceánu plastem. V roce, kdy byl prezidentem USA zvolen Trump. V roce, kdy jsem tábořil, surfoval, kdy mně zašívali mé zranění, kdy jsem průzkumničil, snil, sdílel dny a donekonečna mluvil se svou rodinou a přáteli… tohle všechno inspirovalo mé písničky. Obvykle si své písničky nahrubo připravím a pak si stanovím čas na nahrávání. Tentokrát ty hrubé verze byly vlastně už ty konečné. Nechtěl jsem, aby se z nich vytratila ta syrovost.” K dokončení desky si Johnson přizval producenta Robbieho Lackritze (FeistBahamas) a pár svých kamarádů, kteří si na albu také zahráli.

O Jacku Johnsonovi:

Jack Johnson vyrostl na Havaji, kde si oblíbil surfing a hru na kytaru.  Od roku 2001 vydal šest studiových alb a dvě koncertní alba, jejichž se celkem prodalo přes 25 milionů po celém světě. Jeho gramofirma Brushfire Records a tým, který ho doprovází na koncertech, jsou aktivními činiteli v „zelenání” hudebního průmyslu a jeho angažovaná společenská síť All At Once spojuje fanoušky s lokálními nevýdělečnými aktivitami na místech, kde vystupují. Jack se svou ženou Kim založili Kukua Hawaii Foundation na podporu vzdělávání o životním prostředí v havajských školách a komunitách a Johnson Ohana Foundation na podporu celosvětového vzdělávání s tématy životního prostředí, umění a hudby. Zisk z prodeje alb a sponzorské dary na turné a Johnsonova vlastní charitativní činnost představují na 30 milionu dolarů darovaných na charitu od roku 2001. Deska All The Light Above It Too“ je Johnsonovým prvním albem od úspěšného předešlého alba From Here To Now To You“ z roku 2013.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, JackJohnsonVEVO

foto: Jack Johnson All The Light

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share