Iva Kadlčková v bikinách i v kroji

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Iva Kadlčková v bikinách i v kroji

Cimbálová muzika jí přirostla k srdci, proto ji můžete vidět ve volném čase tančit na svatováclavských hodech v novoveském kroji (obec Ostrožská Nová Ves).

Iva Kadlčková je čerstvá absolventka bakalářského studijního programu ekonomika a management na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně a pokračuje zde v oboru ekonomika a management na magisterském studium, ovšem už dálkově aby se mohla věnovat práci. Zajímá ji práce v reklamě, mediích, ale také v oblasti financí.

Je to temperamentní dívka, zářící optimismem a úsměvem. Taky trochu ukecaná 🙂 Ve volném čase chodí na fitbox (pánové pozor na ni 🙂 nebo chodí na dlouhé procházky se psem. Přátele se s ní nenudí, protože, jak o sobě říká, je pro každou špatnost 🙂 O tom by mohl říct své, její dobrý kamarád a fotograf Petr Hriceňák.

A jestliže se vám zdá Iva povědomá, tak vězte, že vyhrála soutěž Bikini Contest, což  její ladné sexy křivky jenom dokazují.

   2013-10-04@162232_DSC3160S-sepie

_PHR5762

001

02

Foto: Radek Němec; Lubomír Streit; Petr Hriceňák; Jakub Slavíček

Zdroj: Iva Kadlčková

Redakce Bulvar24.cz

 

Share