Internetová talkshow Na baru představuje nové moderátory

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Internetová talkshow Na baru představuje nové moderátory

Veronika Petruchová a Michal Čoudek se stali novými moderátory úspěšné talkshow Na baru, kterou každou středu v podvečer vysílá internetový portál Nova Plus. Oba budoucí moderátoři jsou členy reportérského týmu zpravodajských a publicistických pořadů, moderování lifestylového, živě vysílaného pořadu pro ně tak bude příjemnou výzvou.

„Chci, aby se diváci u naší internetové talkshow především skvěle bavili a vždy se dozvěděli něco nového. S Michalem se budeme snažit o to, aby byl každý díl jedinečný a díky diváckým dotazům také trochu v jejich režii. Už teď se těším na každou středu,“ řekla Veronika. 

„Možnost moderovat pořad Na baru jsem vzal bez rozmýšlení. Těším se nejenom na spolupráci s kolegyní Veronikou, ale také na hosty, z kterých se budu snažit dostat co nejvíce,“ doplnil Michal. 


Každý týden bude jeden z moderátorů zpovídat zajímavého hosta. Terezu Janáčovou uvidí diváci naposledy již zítra, na bar si pozvala právě Veroniku s Michalem. Jaká tajemství na sebe prozradí, mohou diváci sledovat ve středu 24. 2. od 17:30 na Nova Plus.

Pořad Na baru je internetová talkshow z vlastní produkce TV Nova, kterou vysílá Nova Plus živě každou středu. Moderátoři si zvou na bar zajímavé osobnosti a diváci se mohou do pořadu zapojit svými otázkami.

Již odvysílané díly.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Internetová talkshow Na baru
foto: Internetová talkshow Na baru

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share