Hvězda Superstar Martin Šafařík má nový klip s Dívkou ČR 2015

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Hvězda Superstar Martin Šafařík má nový klip s Dívkou ČR 2015

Hudbu i text k písni Sny složil a napsal sám interpret. Takže pokud jste čekali od Martina něco autorského, máte to mít.

Jeho další píseň je na světě a to z dokonalým klipem, který měl premiéru na finálovém galavečeru Dívky ČR 2015 12.9. Právě ony dívky si v něm zahrály. Klip se točil na nádherném zámku V Lysicích několik dnů a výsledek můžete vidět zde.

Zdroj: Youtube, REV★LTA TV

A jak vznikala nová píseň? “Byla to hodně velká rychlovka. Když skládám hudbu, nový text, musím se někam zavřít a být chvilku sám se sebou. Vlastně mi to trvalo pár minut a píseň byla na světě, ale před tím jsem si chvilku lámal hlavu nad tím, jak to celé pojmout. Myslím, že výsledek se podařil,” řekl Martin.

Martin dále chystá vánoční klip, který se bude točit v Olomouci, svůj koncert v Uničově v samotné koncertní síni a také v předvánočním čase vystoupí k rozsvícení vánočního stromečku na Horním náměstí v Olomouci, takže se máte na co těšit!

Článek: Otevření nového studia skupiny Revolta doprovázela návštěva Martina Šafaříka, finalisty Superstar


Martin se svojí přítelkyní Martou Musilovou, foto: Petr Mráček
Martin se svojí přítelkyní Martou Musilovou, foto: Petr Mráček

Zdroj: Marta Musilová

Profilové foto: Jan Voharčík

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share