Hvězda Dětí ráje má otřes mozku a naraženou krční páteř

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Hvězda Dětí ráje má otřes mozku a naraženou krční páteř

Hvězda muzikálu Děti ráje Genny Ciatti se vážně zranila. Leží doma s otřesem mozku, má naraženou krční páteř, naraženou kyčel, ruku a četné pohmožděniny. Při tanci na svatbě nejlepší kamarádky Lindy se skácela hodně kuriózně k zemi.

“S kolegou z Dětí ráje Davidem Boušou jsme ze srandy začali tančit choreografie z muzikálu. Vykopla jsem nohou a nedošlo mi, že mám hodně úzké šaty, podrazila jsem si sama sobě druhou nohu a letěla jsem na zem. Tohle se může stát jenom mě. Mám otřes mozku, naraženou krční páteř, na tři týdny límec a naraženou kyčel a ruku. Bolí to jako čert, cítím se, jakoby mě přejelo auto,” prozradila Genny, která se musí nyní hodně šetřit a především odpočívat.

“Mám teď nařízený klidový režim, nemůžu se dlouho dívat ne televizi, do počítače, číst a mám se vyvarovat stresu. Hlavu mám jak střep,” dodala Genny, která si je jistá, že do premiéry Dětí ráje, která bude 11. září v brněnském Bobycentru, bude v pořádku. Děti ráje si předpremiéru vyzkouší již 25. července pod širým nebem na Konopišti. “Doufám, že se přijdu podívat alespoň do publika a kolegy podpořím. Moje alternantka Klára je naprosto výborná,” dodala Ciatti.

Článek: Dcera Žilkové Kordulka má první roli ve filmu

foto: Gabriela Wolfová, archiv Genny Ciatti
foto: Gabriela Wolfová, archiv Genny Ciatti

Zdroj / foto: Gabriela Wolfová, archiv Genny Ciatti

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share