Hozier vydá album Wasteland Baby!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Hozier vydá album Wasteland Baby!

Hozier, Wasteland, Baby!

Irský multiplatinový hudebník a zpěvák Hozier 1. března letošního roku vydá vysoce očekávané album Wasteland, Baby! 

Hozierovo aktuálně nejnovější EP Nina Cried Power sklidilo úspěch jak u fanoušků, tak u kritiků. Na EP hostovala například několikanásobná držitelka Grammy Mavis Staples a držitel ceny Grammy za celoživotní přínos Booker T. Jones. EP si připsalo přes 26 milionů streamů a úvodní singl Wasteland, Baby! dokonce Barack Obamazařadil do svého playlistu nejoblíbenějších skladeb loňského roku.
Příchod alba předznamenal zejména singl Movement, který si k dnešnímu dni připsal téměř 21 milionů streamů a rychlostí blesku se stal nejoblíbenější skladbou hranou na Hozierových vystoupeních. Hozier na podzim letošního roku chystá evropské turné, konkrétní data budou oznámena během února.

Hozierovo eponymní debutové album vydané v říjnu 2014 se okamžitě umístilo na prvních příčkách žebříčků, k dnešnímu dni si připsalo přes dvě miliardy streamů jen na Spotify a prodalo se ho přes čtyři miliony kopií.

Hlavní singl Take Me To Church se stal multiplatinovým, získal nominaci na Grammy v kategorii Skladba roku, ve stejné kategorii získal Ivor Novello AwardBBC Music Award a Billboard Music Award mu připadla za Nejlepší rockový song roku. Na YouTube si singl připsal téměř čtvrt miliardy zhlédnutí a prodalo se ho přes 2, 2 miliony kopií jen v Británii. Mezi další Hozierovi více než úspěšné singly patří Someone NewCherry Wine nebo From Eden.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Hozier

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share