Holky z 3v1 jako sexy andělé, Patrik Hezucký jako Ježíšek…tohle je Vanoczech

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityVideo

Holky z 3v1 jako sexy andělé, Patrik Hezucký jako Ježíšek…tohle je Vanoczech

Evropa 2 spustila 4. prosince svůj tradiční vánoční song a ve videoklipu se opět objevují populární vánoční tváře. Například Veronika Arichteva, která donedávna zářila ve StarDance, vystupuje ve videu se svými kamarádkami Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou jako trojice sexy andílků se svatozáří. Nezklamal ani Leoš Mareš, který se i tentokrát, byť jako jediný bez kostýmu, pustil do rapovaní. Podívejte se na fotky ze zákulisí natáčení! Prý to byla jízda, což potvrzují i sami moderátoři. 


„U songu Evropy 2 se mi líbí, že pokračuje v té nastavené tradici. Doufám, že i příští rok natočíme stejně jako letos další kvalitní vánoční song a hledal bych ve vodách nějakých hitů,“ říká Patrik Hezucký, moderátor Ranní show Evropy 2. „A já bych k tomu chtěl říct, že kromě té části, kde vystupuji já, je to velmi kvalitní píseň,“ doplňuje jeho kolega Leoš Mareš. „Potvrzuji, že až tady na výkon Leoše se jedná o velmi profesionálně odvedenou práci,“ dosvědčuje se smíchem Hezucký.

Poprvé v historii vánočních songů Evropy 2 přichází rádio s autorskou tvorbou nikoliv s předělávkou známého songu. Hudbu složil DJ Roxtar spolu s Ondřejem Jančovičem z dua Dafonic, text pak složil DJ Roxtar a podíleli se na něm i samotní moderátoři Evropy 2. Týden od spuštění má song na Youtube dokonce kolem půl milionu zhlédnutí

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Evropa 2Fotogalerie:

3v1 Vanoczech 2018
3v1 Vanoczech 2018
Parta Vanoczech 2018
Parta Vanoczech 2018
Patrik Vanoczech 2018
Patrik Vanoczech 2018

Zdroj / foto: Lagardere

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share