Holky, kluci koukejte! Tenhle sameček muzikant má ale nástroj! A vydal 2. CD!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Holky, kluci koukejte! Tenhle sameček muzikant má ale nástroj! A vydal 2. CD!

Mít sexy postavu, velký talent, velký nástroj a charismatickou tvář, to je až vražedné spojení. I když pro saxofonistu Reného Juniora asi předností. Mladý, svalnatý hudebník teď vydal své 2. CD a pokřtít mu ho přišli tři charismatičtí muži.

V klubu La Loca se sešli Felix Slováček, Pavel Šporcl a Peter Pecha. Všem se album DIGITAL TRANSITION velmi líbilo.  

„Já jsem kmotrem  Reného desky už podruhé. Byl jsem u křtu prvního s názvem The Secret Moment a nemohl jsem chybět ani tentokrát. René to prostě se saxofonem umí výborně a jsem rád, že je tu někdo další, kdo prostě umí… Je to zkrátka muzika, kterou mám rád. Jeho desce přeji úspěch, protože si to bezesporu určitě zaslouží,“ řekl  Felix Slováček.

Autor, skladatel a producent René Junior měl z vyznání svého staršího kolegy a ´učitele´ měl velkou radost. „Moc si toho vážím, už proto, že Felix je opravdu Pan saxofonista, hudebník a má cit. A hlavně je to člověk velmi společenský, vzdělaný a vtipný. Jsem moc rád, že přišel i se svou partnerkou Lucií Gelemovou,“ uvedl sexy saxofonista.

Muzika všeobecně provází celý můj život, takže jsem dlouho neváhal stát se kmotrem téhle novinky. Je to velice příjemné album plné pěkných instrumentálních skladeb a René junior to se svým nástrojem umí, takže mu přeji, aby se stejně jako v zahraničí prosadil i u nás a tuhle desku si lidé oblíbili,“ svěřil se Pavel Šporcl, jenž má rád kromě svých houslí i jiné hudební nástroje.

„Pavel Šporcl je pojem, hvězda zase jiného a vznešeného nástroje. A ač jsme se dodnes vlastně neznali, o to větší radost mám, a je mi ctí, že tu je a křtí mi desku,“ podotkl René Junior.

„René je prostě borec. Mám rád lidi, kteří si svou pílí a úsilím jdou za svým. Ono se to pak znásobí. Mám to taky tak a těší mě, že tu mohu být po boku pana Slováčka a Šporcla, a že si mě René Junior vybral jako kmotra,“ podotkl herec, zpěvák a držitel Thálie Peter Pecha.

„Ta hudba je sexy, lidem se líbí, jen na rozdíl od světových ji česká média moc nehrají. Prý nevědí, kam ji zařadit. Snad na Český rozhlas. Přitom je to tak nádherná melodická muzika… V Americe mě hrají, v Anglii, jen tady to má nějaký skluz, zatím,“ podotkl Junior, který už pracuje na dalších projektech, pravidelně hraje v klubech, na VIP akcích, křtech či festivalech a pořádá i své koncerty.

Fotogalerie:

René Junior má nejen velké charisma, talent ale i nástroj...
René Junior má nejen velké charisma, talent ale i nástroj…
Na křest René Juniora přišel Felix Slováček s Lucií Gelemovou i Pavel Šporcl
Na křest René Juniora přišel Felix Slováček s Lucií Gelemovou i Pavel Šporcl
Držitel Thálie, herec zpěvák Peter Pecha na křtu Reného Juniora
Držitel Thálie, herec zpěvák Peter Pecha na křtu Reného Juniora
Křtilo se rumem v klubu La Loca
Křtilo se rumem v klubu La Loca
Saxofonista se po křtu i podepisoval na nové CD
Saxofonista se po křtu i podepisoval na nové CD

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

Share