Hokejisté NHL Jiří Sekáč a Michal Neuvirth opět přiblížili děti z dětského domova k Itálii

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Hokejisté NHL Jiří Sekáč a Michal Neuvirth opět přiblížili děti z dětského domova k Itálii

Letní přípravy hokejových týmů a jejich hráčů pomalu spějí před začátkem soutěží ke svému konci. Nejinak tomu je také u našich hokejistů NHL, Jiřího Sekáče a Michala Neuvirtha. Před odletem do zámoří, kde se oba připojí k ostatním členům nejlepší hokejové soutěže světa, stihli podpořit dobrou věc v pražském klubu Movie´s, která se konala pro děti z dětského domova Krásná Lípa. Ty tak i díky příspěvku obou slavných hokejistů již příští měsíc vyrazí do italského městečka Lido Adriano k moři.

V Praze se konal 5. večer pro dobrou věc, který měl opět za úkol získat část finančních prostředků k úspěšnému odjezdu dětí z dětského domova Krásná Lípa na moderátorský workshop do Itálie. Zejména díky slavným sportovcům podporující tento projekt, mezi které se jako poslední v letošním roce zařadili Sekáč s Neuvirthem, se snad podaří dostatek finančních prostředků sehnat.

Hokejový brankář Michal Neuvirth odpovídá Petru Vojnarovi FOTO J. Machuta
Hokejový brankář Michal Neuvirth odpovídá Petru Vojnarovi FOTO J. Machuta

„Vždycky moc rád pomůžu, když je čas. Těch akcí je přes léto hodně, ale když se chvilka najde, moc rád pomůžu. Tento projekt jsem podpořil již v loňském roce, kde to nakonec vyšlo a děti k moři odjely. Co vím, letos už by to mělo také dopadnout, takže se děti opět k moři podívají,“ řekl útočník zámořského týmu Anaheim Ducks Jiří Sekáč.

Zatímco Sekáč se po letní pauze vrátí do prosluněného Anaheimu, kde bude opět bojovat o větší prostor na ledě, Michal Neuvirth se letos poprvé vydá směrem do Philadelphie, kde podepsal s místními Flyers dvouletý kontrakt a stal se tak novým spoluhráčem dalších zástupců české hokejové školy Radko Gudase s Jakubem Voráčkem.

Do spárů Petra Vojnara se dostal také útočník Anaheimu Ducks Jiří Sekáč - FOTO Dušan Prouza
Do spárů Petra Vojnara se dostal také útočník Anaheimu Ducks Jiří Sekáč – FOTO Dušan Prouza

„Jsem rád, že jsem na akci mohl být a podpořit takovou věc. Myslím, že takové věci by se měly více podporovat, protože děti si to zaslouží. Kluci z dětského domova s námi losovali tombolu a myslím, že to i přes menší nervozitu zvládli. Dokonce jsme vyhráli v tombole. Koupili jsme si několik lístků a jako výherce jsem vylosoval i Sekyho. Ale byla to fakt náhoda,  řekla se smíchem nová akvizice brankoviště Philadelphie Flyers.

V průběhu večera se moderátor Petr Vojnar Michala optal na jeho dosavadní působiště v NHL, kdy samozřejmě nemohla chybět otázka ne jednu z největších hvězd NHL Alexandra Ovechkina, se kterým „Neuvy“ nastupoval pět let v barvách týmu hlavního města USA Washingtonu Capitals.

Honza Vurm s Tomášem Martinkou a jejich pomocníci - FOTO Dušan Prouza
Honza Vurm s Tomášem Martinkou a jejich pomocníci – FOTO Dušan Prouza

„On je neskutečná hvězda. Řekl bych, že je trošku namachrovanější, ale má na co. Je to, super kluk a skvělej spoluhráč. Minulý rok byl za mnou tady v Praze, jsme pořád v kontaktu. S Oviem jsem měl vždy dobrej vztah a mám za těch 5 let mraky vzpomínek,popsal vztah s hvězdným hokejistou Neuvirth.

Došlo také na spodní prádlo !

V průběhu večera se hosté mimo hokejistů dočkali také dvou módních přehlídek, kde při první přehlídce Alexandra Hejlová předvedla na dívkách kolekci šperků s názvem Lucy, jejíž tvář je zpěvačka Lucy Junk. Při druhé návrhářka Frederiqua de Silk předvedla na svalnatých krasavcích své luxusní spodní prádlo. Mezi modely se objevili také současní finalisté soutěže Muž roku 2015 Tomáš Martinka a Honza Vurm, kteří tak všem přítomným dámám předvedli, proč se probojovali do letošního ročníku mužské soutěže krásy. Své umění představil také žonglér Petr Šmaha a zpěvem večer zpestřil Jindřich Kraus. 

Finaliste Muže roku Jan Vurm úsměvy rozhodně nešetří. - FOTO J. Machuta
Finaliste Muže roku Jan Vurm úsměvy rozhodně nešetří. – FOTO J. Machuta
Jindřich Kraus FOTO J. Machuta
Jindřich Kraus FOTO J. Machuta
Michal Neuvirth v tombole vylosoval  výhru hokejistovi Jiřímu Sekáčovi - FOTO J. Machuta
Michal Neuvirth v tombole vylosoval výhru hokejistovi Jiřímu Sekáčovi – FOTO J. Machuta
Při módní přehlídce se předvedl také finalista Muže roku Tomáš Martinka FOTO J. Machuta
Při módní přehlídce se předvedl také finalista Muže roku Tomáš Martinka FOTO J. Machuta
Ředtielka Jana Dykastová a kluci z DD Krásná Lípa - FOTO J. Machuta
Ředtielka Jana Dykastová a kluci z DD Krásná Lípa – FOTO J. Machuta
Své umění předvedl žonglér Petr Šmaha FOTO J. Machuta
Své umění předvedl žonglér Petr Šmaha FOTO J. Machuta
Zpěvačka Lucy Junk po přehlídce FOTO J. Machuta
Zpěvačka Lucy Junk po přehlídce FOTO J. Machuta
Zpěvák Andrea Andrei,  Lucy Junk a moderátor Petr Vojnar - FOTO J. Machuta
Zpěvák Andrea Andrei, Lucy Junk a moderátor Petr Vojnar – FOTO J. Machuta

Profilové foto: Jiří Sekáč s organizátorem večera Jakubem Schulzem

Článek: Jakub Schulz

Zdroj: StockholmDream Production, s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share