Hlavní hvězda festivalu Šternberský kopec bude Majk Spirit!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Hlavní hvězda festivalu Šternberský kopec bude Majk Spirit!

Legendární festival Šternberský kopec se blíží! V pořadí již XIII. ročník opět nabídne špičku české a slovenské hudební scény, letos poprvé ve dvou dnech!

Rosteme! Letos se nám již nepodařilo vměstnat připravený program do jednoho dne, takže se můžete těšit na tuplovanou porci skvělé muziky.Dramaturgie prvního dne (pátek 29.7.)  je zaměřena zejména na generaci Y, proto hlavní hvězdou programu nebude nikdo jiný, než samotný Majk Spirit. Na pódiu mu bude sekundovat liberecká kapela ATMO music a představí se také krásná a talentovaná zpěvačka Sima.

Druhý den (30.7) vás pak čeká česká klasika.  A pozor!!! V sobotu už v 15 hod. program zahájí chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5  Smíchova – MIG 21!!

Na pódiu je vystřídá Andělem oceněná formace The Fellas a dále opavská kapela Cocaine Party. Po několika letech na Šternberském kopci opět přivítáme šumperské O5&Radeček. Něžné pohlaví bude letos reprezentovat Ewa Farna a Olga Lounová. Hlavními hvězdami XIII. ročníku budou matadoři české hudební scény Olympic a rocková královna Věra Špinarová.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Majk Spirit - MAJK White Show
foto: archiv Majk Spirit – MAJK White Show
foto: archiv Majk Spirit - MAJK White Show
foto: archiv Majk Spirit – MAJK White Show
Majk Spirit
Majk Spirit


 


Profilové foto: archiv Majk Spirit – MAJK White Show

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share