Herečka Miluška Bittnerová přezdívaná česká Marilyn má nového přítele

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Herečka Miluška Bittnerová přezdívaná česká Marilyn má nového přítele

Přírodou naditě obdařená herečka Miluška Bittnerová, které se přezdívá česká Marilyn, si našla nového chlapa. Od rozchodu s jejím manželem Lukášem, se kterým žila sedmnáct let, uběhly už dva roky a Miluška se po delší pauze znovu zamilovala.

“Jsem zamilovaná a užívám si to. Byli jsme spolu na dovolené v Portugalsku a bylo to neskutečné. Portugalsko je nádherná země a s přítelem jsme měli možnost se ještě více sblížit. Romantika jako blázen.” Směje se půvabná blondýnka. 

Svého milého nám ale na ochutnávku nesolených brambůrek ukázat nepřivedla. Vyvedla však svého nového tanečního partnera Michala Necpála, kterého zdědila po Leoně Machálkové a Janě Doleželové. V říjnu startuje nová řada Stardance, které se pár zúčastní jako soutěžící. Na akci dorazily z tréninku. 


“Trénujeme třeba šest hodin a oba jsme tak trochu ukecaní a rádi se smějeme, takže se nám stane, že se hodiny bavíme a na trénink nám zbude méně času. S Miluškou se nejde nesmát. Sedli jsme si na notu.”, prozradil Michal, kterého můžete vidět taky na divadle. “Dodělávám DAMU, těším se na nové projekty a výzvy.”, dodal sympatický herec a tanečník.

“Je to dřina. Večer se vždycky těším na koňskou mast, kterou si mažu nohy. Nejčastěji ji používají lidé v důchodovém věku a já.” Směje se Miluška. “Moje nohy si musí zvyknout na ty taneční boty.” Dodává. “S Michalem jsme si lidsky sedli a ladíme se i po taneční stránce. V říjnu se máte nač těšit.” Říká herečka.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Foto: Bohemia nesolené
Foto: Bohemia nesolené
Foto: Bohemia nesolené
Foto: Bohemia nesolené


 


Profilové foto: Bohemia nesolené

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share