Herec Ondřej Sokol se “rozdvojil” ve filmu DVOJNÍCI, kde si zahrál hlavní dvojroli

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Herec Ondřej Sokol se “rozdvojil” ve filmu DVOJNÍCI, kde si zahrál hlavní dvojroli

Film o záměně dvou vizuálně velmi podobných mužů, jejichž naprosto odlišné životy se protnou, byl náročný zejména pro představitele hlavní role.

„Měnit se během 12 hodin i několikrát z učitele na zloděje a ještě se udržet v té které roli, když pak měli oba sjednocenou vizáž, to opravdu nebylo jednoduché. Ale měl jsem s tím problém v podstatě jen první natáčecí den, kdy jsem v litoměřickém divadle natáčel zároveň obě role ve chvíli, kdy se potkají, a teprve jsem si ujasňoval, jak kterou budu hrát,“ vysvětlil Ondřej Sokol, který měl na více než třetinu natáčení k dispozici svého „dvojníka“, IT specialistu Michaela Hýžu ze Zlína. „Michaela jsme používali spíše v záběrech, kdy vidíme z dálky dvě postavy, nebo když spolu dvojníci mluví a do obličeje je vidět jen jednomu z nich,“ dodal režisér Dvojníků Jiří Chlumský. 

Ondřeje Sokola na place obklopovala ale i spousta dalších zajímavých herců. Kolem jeho postavy zlodějíčka Honzy Rambouska se „motá“ například mafiánský boss Petr Nárožný, podvodník Jakub Kohák či Milan Šteindler coby barový povaleč. Na ty mají spadeno policisté Petr Čtvrtníček a Miroslav Táborský. Naopak profesora Richarda Prospala doprovází tělocvikář Miroslav Etzler, v divadelním kroužku jsou zase jeho kolegyněmi z profesorského sboru Jana Bernášková nebo Zuzana Slavíková. A samozřejmě má kolem sebe i filmové partnerky. Simona Krainová ztvárnila barmanku, přítelkyni Honzy, Jitka Schneiderová a Štěpánka Fingerhutová zase manželku a dceru Richarda. 


Film produkuje společnost Bio Illusion, distributorem je Bioscop a do kin budou Dvojníci uvedeni v únoru 2016.

Synopse:
Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují… Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvůli velkým dluhům. Pokud Honza neukradne z galerie obraz Dívky v modrém, tak je s ním amen… Zachrání ho náhoda – do cesty se mu připlete jeho dvojník, středoškolský profesor Richard Prospal, pedant a slušňák k pohledání, a těm dvěma se zázračně změní život. Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži doma i ve škole, Richard je pronásledován mafiány, protože mu nevěří, že není Honza. A když se jim do rukou dostane i Richardova dcera Natálka, tak mu nezbývá, než zapomenout na slušné vychování a najít způsob, jak vyzrát na mafiána a jeho gorily a dostat nejen obraz, ale i dceru do bezpečí. Kolotoč překvapivých komediálních situací se roztáčí…

scénář: Petr Hudský
režie: Jiří Chlumský
kamera: Asen Šopov
hudba: Ilja Cmíral
producent: Miloslav Šmídmajer – Bio Illusion
distributor: Bioscop

Zdroj: Youtube, Bioscop CZ

Foto: video screen

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share