Hanna Pekhart opět podpořila gay komunitu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Hanna Pekhart opět podpořila gay komunitu

V sobotu 10.9. se na pražských Vinohradech vyhlašoval 15. ročník národní soutěže GAYMAN 2016. Kdo čekal ostudu, nudu, či nedostatky, nedočkal se.

Celým gala večerem provázeli moderátoři Nadja Mini a Luboš Procházka. Mezi hlavními hosty byli ministryně vlády ČR Ing. Karla Šlechtová, náměstkyně primátorky Prahy Mrg. Petra Kolínská, starosta Prahy 4 Mgr. Petr Štěpánek, MISS European Tourism 2015 Lenka Josefiová, 2. vice Mr. Gay Europe 2016 Danni Singen (Dánsko), Mr. Gay Walles Paul Davies, či moderátor Vlasta Vébr. V porotě zasedli i Martin Šafařík (Superstar), zpěvačka Hanna Pekhart a Gabriela Urbánková. Ti zároveň na galavečeru předvedli i svá pěvecká čísla. Hanna Pekhart jako první vystupující předvedla mix dvou skladeb – Toxic od Britney Spears se svou autorskou písní Nepoznám. V její show samozřejmě nechyběly kostýmy od již osvědčeného dua stylistů Coline Nova a Stáni Menčíka.


„Celý večer mě mile překvapil, skvělou organizací i svou úrovní. Vždy ráda podpořím takovéto tipy akcí, které jsou zaměřené na podporu LGBT komunity nebo prevenci boje proti Aids,“ přiznala se Hanna.  

Večer začal obrovským překvapením, kdy se vyhlásil historicky první Mr. Gay Universe. Tím se stal Paul Davies z Wallesu, který dojatý převzal titul od krásné Lenky Josefiové.

Finalisté (všech 9) dorazili bojovat o titul s úsměvem. Bojovali do poslední chvíle. Porota rozhodla o tom, že Gayman 2016 je opět Slovák. Matěj Boroš zaujal především volnou disciplínou, kdy ukázkově a live zazpíval za doprovodu klavíru megamix od Lady Gaga. Celková uvolněnost a úsměv Matěje vystřelila na samotný vrchol. Prvním vice Gaymanem a zároveň i Gaymanem Internetu 2016 se stal 30 letý František Pešek. Ten měl dle mnohých nejlepší volnou disciplínu všech dob, černé divadlo na téma LGBT rodina. Druhým vice Gaymanem 2016 se stal 40 letý Jaromír Schoffer z Telnice u Brna. Tomu se povedla módní přehlídka, kdy nastoupil jako motorkář. Nepropásl však nic ani s historií, kterou vsadil na volnou disciplínu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Galavečer otevřela Hanna Pekhart
Galavečer otevřela Hanna Pekhart
Lenka Josefiová s vítězi
Lenka Josefiová s vítězi
Denisa Jeřábková s vítězi
Denisa Jeřábková s vítězi
Gayman 2016
Gayman 2016


 


Profilové foto: Gayman 2016

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share