Hanka Kynychová radila celebritám, jak mít dokonalou postavu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Hanka Kynychová radila celebritám, jak mít dokonalou postavu

Poslední lednovou sobotu se ve Fitku Hanky Kynychové sešla celá řada známých osobností, aby zjistili, jak bojovat s povánočními kily a připravit se na plesovou sezónu, která právě začala. A pokud i vy chcete mít dokonalou postavu či dokonce postavu snů, pak právě známá cvičitelka vám poradí jak na to

Své o tom ví zpěvačka Heidi Janků, která je pravidelným hostem plesů po celé republice. „Přijela jsem ve dvě ráno a vstávala jsem v šest, abych vyvenčila svého knírače Edu. Jako štěňátko potřebuje režim. Teď se musím trochu načančat a jedu opět na další ples,“ svěřila se zpěvačka hitu Když se načančám. Heidi je pravidelnou návštěvnicí Hančina fitka a lekce Břišní pekáč. Teď pár měsíců vynechala, ale na akci Sobota v pohybu slíbila, že zase začne chodit pravidelně. „Moc se mi nechtělo, ale příjemně jsem se protáhla. Cvičení s Hankou je moc fajn.“


Moderátorka Štěpánka Duchková přišla do fitka naší nejznámější cvičitelky plnit svoje novoroční předsevzetí. „Dala jsem si předsevzetí, že začnu od prvního ledna pravidelně cvičit. Je skoro únor, ale pořád to na mě ještě nepřišlo. Tak se Hanka rozhodla, že to vezme do vlastních rukou,“ smála se usměvavá maminka dvojčátek, když jí Hanka učila, jak si protáhnout tělo.

Zpěvačka Linda Finková se obávala, že si nakonec nezacvičí, i když se těšila. Ve čtvrtek před akcí totiž absolvovala maturitní ples svojí dcera a jednou za rok si užila pořádný večírek. „O mě se ví, že moc nepiju, ale dcera měla maturitní ples, tak jsem si dala šampáňo, tančila jsem a v pátek mi nebylo moc dobře. Bála jsem se, že dnes nebudu moct s Hankou cvičit, ale už je to dobré. Ráno jsem měla individuální lekce zpěvu a teď jsem si krásně zacvičila. Bylo to fajn, ale dvě lekce, jako přítomné dámy, bych nezvládla, musím pomalu,“ svěřila se hlasová poradkyně a pedagožka pražské konzervatoře. I ona si dala jako novoroční předsevzetí, že začne do Hančina fitka chodit pravidelně.

Lekci Břišní pekáč si vyzkoušel i moderátor Sportovních novin Martin Čermák, který dorazil v zastoupení kolegyně Inny Pluhajkové, kterou skolila viróza. Martin se chopil cvičení v sále plném žen velmi statečně a přislíbil, že se stane pravidelným klientem Hančina fitka. Martin Čermák nebyl jediným mužem. Na akci dorazil také zpěvák a adept na letošní Eurovizi zpěvák Mikoláš Josef. Přišel zjistit, jak se dostat před významnou soutěží do kondice. To bubeník Tokhi se už několik týdnů odhodlává na cvičení, proto si přišel v rámci akce omrknout prostory posilovny, kde ho čeká tvrdý trénink právě pod Hančiným vedením.

Jana Adamcová musí se sportem po operaci plotének velmi opatrně. Je spíše vyznavačkou bikram jógy, proto Hančinu lekci nevyzkoušela a raději se prošla po běhacím pásu. Jana je novou moderátorkou pořadu Sama doma, proto ocenila rady a triky, jak vypadat dobře. Přece jen televizní obrazovka přidává nějaké to kilo, což ale není problém této usměvavé blondýnky, která má krásnou postavu. Aby ne, kromě ježdění do Brna do České televize se věnuje studiu muzikálové role v nově připravovaném muzikálu, který režíruje její manžel. Zkrátka se nezastaví!

Herečka Kristýna Janáčková je pravidelnou klientkou pankráckého fitka. Tentokrát si však nezacvičila. Poslechla si pár odborných informací a spěchala na divadelní představení, které slíbila svému synovi Luisovi.

Kromě cvičení se bylo na programu představení dalších tipů, jak získat tělo snů. Hanka Kynychová tak představila svým kamarádů a široké veřejnosti nejen svoje patentované fitness programy, ale také zdravé těstoviny z kořene konjacu Slim Pasta, které jsou bez lepku, cukru, tuku a soli a můžete je jíst v jakoukoliv denní dobu. Ale hlavně představila absolutní zázrak v podobě doplňku stravy s názvem H2Out, který odvede z těla přebytečnou vodu.

„Konzumace cukrů, užívání antikoncepce, málo pohybu, sedavé zaměstnání nebo časné cestování mají za důsledek zadržovat vodu v těle. Takže ti, kteří mají celulitidu, cítí se přesycení, unavení nebo se jim ukládá tuk do oblasti břicha, měli by zkusit tip, který doporučuji všem svým klientům pro nastartování efektivního hubnutí. Každému, kdo chce rychle shodit bříško, doporučím, aby zkusili odvodňovací přípravek H2Out, který pomůže hubnutí nastartovat,“ vysvětlila usměvavá cvičitelka účinek doplňku stravy.
Fotogalerie:

Takhle to rozjela při cvičení Heidi Janků!
Takhle to rozjela při cvičení Heidi Janků!
Hanka Kynychová dala Štěpánce Duchkové trochu zabrat!
Hanka Kynychová dala Štěpánce Duchkové trochu zabrat!
Do Fitka ke Kynychové chod í celá řada celebrit
Do Fitka ke Kynychové chod í celá řada celebrit

Redakce Bulvar24.cz

foto: CZP foto

Linda

Share