HANKA KŘÍŽKOVÁ uhádla, kdo vyhraje Muže roku. Ne nadarmo hraje vědmu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

HANKA KŘÍŽKOVÁ uhádla, kdo vyhraje Muže roku. Ne nadarmo hraje vědmu!

Ne nadarmo hraje Hanka Křížková vědmu! Uhádla, kdo vyhraje Muže roku!

„Teď bych se klidně nechala i zavřít“

Zpěvačka a herečka Hanka Křížková jásá! O víkendu se účastnila dalšího ročníku soutěže Muž roku a charitativního koncertu Den dobrých skutků. Z Náchoda odjížděla maximálně spokojená a s úsměvem na rtech! 

„Ne nadarmo hraju v Carmen vědmu. Nejenom, že jsem uhádla pořadí finalistů, ale od začátku jsem říkala, že tenhle vyhraje,“ říká s úsměvem Hanka Křížková, která momentálně zkouší muzikál Mefisto a za pár týdnů už zase naskočí do muzikálového kolotoče. 

Titul Muže roku si z Náchoda odvezl 24letý Josef Kůrka, který pracuje jako člen vězeňské služby. „Ani jsem tomu nemohla věřit. Ale teď bych se klidně nechala i zavřít,“ usmívá se Křížková, jenž je s výsledkem volby nejkrásnějšího muže ČR spokojená. 


„Je empatický, milý, inteligentní a ke všemu vysoký a krásný. Takový by muž roku prostě měl být. Mám radost, že jsem se nemýlila a své “věštecké“ schopnosti jsem si potvrdila,“ dodala jedna z nejobsazovanějších zpěvaček v českých muzikálech! 

Ta v úterý odlétá k moři do Řecka, kam jede opět jako hodná teta a kmotra Občanského sdružení Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka, které pořádá každoročně ozdravné pobyty pro děti po onkologické léčbě a děti z dětských domovů. Pak ji čeká návštěva Londýna, kam se jede podívat na fenomenální muzikál Fantom opery, no a pak už bude hrát a zpívat jal v Carmen, tak v Mamma Mia!, Draculovi či Sibyle a nově i v muzikálu Mefisto.

Kromě jiného bude 4. prosince hostem talk show Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými v unikátním muzeu Grévin Praha a na 18. 12. chystá

v Divadle Hybernia Vánoční matiné i se speciálním hostem.
Fotogalerie:

foto: muzroku.cz
foto: muzroku.cz
foto: muzroku.cz
foto: muzroku.cz
foto: muzroku.cz
foto: muzroku.cz


 


foto: muzroku.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share