Hana Gregorová je zpět: Konečně má stálou scénu pro své divadlo

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Hana Gregorová je zpět: Konečně má stálou scénu pro své divadlo

Poté, co Hana Gregorová odstoupila jinému nájemci prostory v centru Prahy, kdy roky provozovala divadlo, neměla se svou společností kde působit. Nakonec se ale zadařilo a herečka a režisérka našla ve Stašnickém divadle místo, kde se komedie pod hlavičkou Divadélko Radka Brzobohatého mohou hrát. Za sebou má se svými kolegy první veleúspěšné představení s názvem Boeing – Boeing aneb Tři letušky v Paříži. Diváci  doslova brečeli smíchy a na konci odměnili všechny dlouho trvajícím standing ovation. 

Miroslav Šimůnek, Vojtěch Efler, Eva Burešová, Bára Mottlová, Irena Máchová a strhující výkon předvedla právě a režisérka a herečka Hana Gregorová v této komedii, kterou publikum ocenilo ohromným potleskem. K tomu navíc pochválili novou podobu divadla, které znali z minulosti. 

„Já se nikdy nevzdávám…,“ usmívala se Hana Gregorová, která představení nejenom zrežírovala, ale také v něm hraje, a nutno podotknout, že skvěle a s humorem sobě vlastním. „Já nemám problém udělat si sama ze sebe legraci a takové role mě opravdu baví… Jsme všichni moc rádi, že se slavnostní zahajovací večer ve Strašnickém divadle povedl. Diváci, kteří byli i ze Strašnic, byli nadšeni nejen skvělou komedií, ale i vyčančaným interiérem.  Moc se mi líbila jedna divačka, která bydlí jen přes park, když pronesla: „Konečně to tu vypadá jako v divadle..“ To je pro nás asi největší kompliment. Záměrně neříkám pro mne, protože vždycky jsem brala a beru všechnu tuhle práci jako práci nás všech, celého týmu – od herců, přes techniky, až po paní uklízečku. Bez nikoho by to nešlo. A hlavně bez Ály Šebkové naší producentky. Kdo ví něco o divadle, dá mi jistě za pravdu,“ prozradila Hana Gregorová.

„Mám opravdu to štěstí, že je kolem mě úžasný tým herců, kteří jsou šťastní, že zase máme stálou scénu a baví je naše komedie. A kromě nových diváků se nám vrátilo i naše „skalní“ publikum, které k nám chodilo v minulosti. Lidé jsou nadšení a fandí nám. Věřím, že i strašnické diváky jsme si získali, a že Praha 10 bude právem pyšná na to, že vracíme tomuto divadlu jeho dávný lesk,“ podotkla Hana Gregorová, jenž má opět důvod k úsměvu.

Jak sama přiznala, neprošla si v posledních dvou letech zrovna jednoduchým obdobím, především kvůli – často až nepochopitelnému mediálnímu honu, ale o to více jí těší, že se podařilo to, na čem celou dobu pracovala.

„Jsem moc ráda, že se nám to podařilo, je to radost, a že mám kolem sebe bezvadné kolegy, přátele, kteří za mnou stáli tehdy a stojí i dnes. To je můj motor, moje motivace do další práce. Všechny tímto srdečně a ráda zvu k nám do Strašnického divadla. Já tu můžu vyprávět co chci, ale oni musí přijít a přesvědčit se. Jsem si jistá, že i Radek, který se na nás dívá tam seshora, by byl pyšný,“ dodala Hana Gregorová u fotografie, která zdobí foyer divadla a přibudou k ní i portréty ostatních herců, kteří v divadle hrají.

„Hanka je  skvělá„herdegbaba“, která je rázná, umí být přísná, ale je to velká profesionálka a osobnost. Je nám s ní dobře, jinak bychom tu ani nebyli. Dělá se nám s ní skvěle, už proto, že ona se o nás umí skvěle postarat – od krásných rolí, až po servis, včetně praní kostýmů nebo toho, že vždycky po představení máme co jíst a pít. A když se nám nechce domů, jdeme si třeba sednout a baví nás to i po tom, co zhasnou světla a zavře se opona,“ dodali svorně herci z představení.

Více informací o Divadélku Radka Brzobohatého najdou zájemci na Facebookovém profilu https://www.facebook.com/Divadélko-Radka-Brzobohatého-2122079371404724/ a co nevidět budou v provozu také nové webové stránky, včetně rezervačního systému na vstupenky.

Fotogalerie:

Představení Boeing-Boeing aneb Tři letušky v Paříži dostal diváky tak, že smíchem až brečeli!
Představení Boeing-Boeing aneb Tři letušky v Paříži dostal diváky tak, že smíchem až brečeli!
Hana Gregorová předvedla na jevišti strhující komediální výkon
Hana Gregorová předvedla na jevišti strhující komediální výkon
Vojtěch Efler, Bára Mottlová a Mirek Šimůnek v představení plném humoru
Vojtěch Efler, Bára Mottlová a Mirek Šimůnek v představení plném humoru
Mirek Šimůnek a Bára Mottlová tak, jak je neznáte
Mirek Šimůnek a Bára Mottlová tak, jak je neznáte
Ve foyer Strašnického divadla nechybí ani portét Radoslava Brzobohatého
Ve foyer Strašnického divadla nechybí ani portét Radoslava Brzobohatého

 

Redakce:Bulvar24.CZ

Foto: Jaroslav Hauer

 

Share