Halina Pawlowská odtajnila, kdy jí začala růst prsa a k čemu jí to motivovalo?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityFashionLifestyle

Halina Pawlowská odtajnila, kdy jí začala růst prsa a k čemu jí to motivovalo?

Halina Pawlowská je nejenom známou a dalo by se říct slavnou spisovatelkou, scénáristkou, herečkou, moderátorkou, ale už i návrhářkou. Šaty, které připravuje se svou dcerou Natálií, nosí několik jejích kolegyň a u žen se stávají čím dál více oblíbenými. Co ji k tomu kdysi přimělo? Budete se hodně divit. 
 

Nebyla by to Halina, aby tomu nedala správný komentář a příběh. Podobně, jako tvrdí, že “nejlepší sport je kafe a dort”, přišla s vysvětlením, kdy jí napadlo, že se začne věnovat módě.

„Nápad navrhovat a šít šaty jsem dostala asi zhruba ve svých deseti letech, kdy mi začala růst prsa. Tehdy jsem šaty navrhovala pro sebe a pro svou plochou a úžasnou kamarádku. Moje máma ty šaty šila. Teď oblečení navrhuje má dcera (XS, mladá) a já (XL…) a šijí je profesionální švadleny. Materiál našich šatů je úchvatný. Z Itálie. Lehký, chladivý v létě, teplý v zimě a stačí jen vyprat, pověsit a šaty jsou za hodinu suché a dokonalé! Ten materiál byl dokonce předloni oceněn jako látka roku! Objevily jsme ho v Paříži a šikovná dcera dokázala zařídit, že ho můžeme mít i pro malé kolekce našich šatů. Zkuste je!,” svěřila se Pawlowská se svým skoro novým byznysem.

Šaty mají výhodu nejenom praktickou, pro praní a ‘nepotřebu’ žehlení, ale i cenovou. Jsou dostupné. Stojí okolo dvou až tří tisíc korun. „Mé kamarádky ze šoubyznysu a nejen z něj na ně nedají dopustit! Nabízíme velikosti XS–XL. Naše šaty si můžete prohlédnout i objednat na stránce www.halinanatalie.cz,” napsala Halina, která tak to, co navrhuje i sama prezentuje. “Své” šaty nosí v mnoha podobách. A i když má párd kilo navíc, umí je nosit.

Pawlowská je ke všemu žena mnoha profesí, ale také ta, která se ráda pochlubí, pokud je čím. Kromě toho, že ji brzo vyjde další kniha, nechala své příznivce nahlédnout i do zákulisí svého domu.

„To je můj stolek, u kterého nejčastěji a nejradši sedím. Mám na něm oblíbené předměty. Kámen, na který mě vyobrazila akademická malířka, je z Nice, s kartami hraji Prší s vnukem, šiška je ze Svaté Kateřiny, srdce od kamaráda, nádobí po synovi, který u mého stolu sedává tajně, když nejsem doma a v životě po sobě neodnesl hrneček…,” zaglosovala spisovatelka, scénáristka, moderátorka, která navíc stále jezdí po Čechách a Moravě se svou talk show a má stále vyprodáno. Zkrátka, jak by řekla kamarádka Pawlowské, která odešla před čtrnácti lety do hereckého nebe – herečka Helena Růžičková, Kdo umí, umí, kdo neumí učí a čumí… A Halina je rozhodně ten první případ.
Fotogalerie:

Halininy šaty, které navrhuje s dcerou, jsou nadčasové!
Halininy šaty, které navrhuje s dcerou, jsou nadčasové!
Pawlowská ukázala plnorostlým ženám, jak se vkusně oblékat!
Pawlowská ukázala plnorostlým ženám, jak se vkusně oblékat!
Halina se toho zkrátka nebojí.
Halina se toho zkrátka nebojí.
Pawlowská zastává rčení, že nejlepší sport je kafe a dort... nebo pohár...
Pawlowská zastává rčení, že nejlepší sport je kafe a dort… nebo pohár…
Úspěšná spisovatelka, scénáristka, moderátorka...to je Halina Pawlowská!
Úspěšná spisovatelka, scénáristka, moderátorka…to je Halina Pawlowská!

 

Redakce Bulvar24.cz/

Foto: archiv H. Pawlowské

Share