Gr.ST3 Group Super Trophy: New ERA – Závody s výhledem na moře přináší okruh Dragon Trail v Chorvatsku.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

SportVideo

Gr.ST3 Group Super Trophy: New ERA – Závody s výhledem na moře přináší okruh Dragon Trail v Chorvatsku.

foto: Gran Turismo, That One Stream

Gr.ST3 Group Super Trophy: New ERA šampionát nabírá na obrátkách a každá pondělí můžeme vidět velice napínavé závody, které se jedou v rámci simulátoru Gran Turismo Sport pořádaným KK Race – CZ/SK Sim Racing Community.

Dnes se všichni borci předvedou na populární trati v Chorvatsku, na Dragon Trail – moře, na kterou si přivezou krásná auta značky BMW. Ve skupině Gr.3 to bude BMW M3 GT (BMW Motorsport) a ve skupině Gr.4 BMW M4.

Po minulém týdnu v Japonsku se na prvních třech místech nic nezměnilo. První místo obhajuje tým KKM RIDERS (227 bodů), druhé místo s jednobodovou ztrátou tým LAMY (226 bodů) a třetí místo celkově stále drží tým NUGGET Racing Team (197 bodů). O napínavost v závodu však není nouze a i na nižších místech se to pěkně pere.

Proto si nenechte ujít ani dnešní závod, který můžete opět sledovat online na Youtube kanále ThatOneStream se skvělým komentářem od Jiřího Kujala dnes od 19:55.

Bližší informace o všech závodech a ostatních šampionátech nejdete na novém webu KK Race, kde se mohou všichni online závodníci také registrovat a případně se zapojit do jednotlivých šampionátů a závodů. Tímto závodním týmům a realizačnímu týmu KK Race – CZ/SK Sim Racing Community děkujeme 🙂

Jak proběhl poslední závod na okruhu Suzuka, můžete shlédnou na záznamu a fotogalerii: 

GT SPORT | GrST3: New Era – RACE 8: SUZUKA – MERCEDES | 13.01.2020

Zdroj: Youtube, That One Stream

Celou fotogalerii ze závodu najdete na webu KK-Race

foto: Gran Turismo Sport, Sony Interactive Entertainment Inc Developed by Polyphony Digital inc. : zpracoval Pavel Švejda, ThatOneStream

Redakce Bulvar24.cz

Share