Gr.ST3 Group Super Trophy: New ERA dnes na slavném kruhu v Brazílii!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

SportVideo

Gr.ST3 Group Super Trophy: New ERA dnes na slavném kruhu v Brazílii!

Šampionát Gr.ST3 Group Super Trophy: New ERA simulátoru Gran Turismo Sport pořádaným KK Race – CZ/SK Sim Racing Community se dnes představí na slavném okruhu v Brazílii na samotném Autódromo de Interlagos.

Na této slavné trati, kde bojují o body a tituly i závodníci F1 se dnes naši šampióni utkají ve vozech značky Toyota. Ve skupině Gr.3 to bude Toyota FT1 a ve skupině Gr.4 Toyota 86.

Minulý týden nám slunná Itálie přinesla opět napínavý závod a také opět krásné překvapení ve skupině Gr.4, kde se na třetím místě umístil závodník týmu JV Sport Racing Team. Celkové první místo si stále drží tým KKM RIDERS (312 bodů), na druhém místě je tým LAMY (303 bodů) a třetí místo celkově stále drží tým NUGGET racing Team (277bodů). Kdo závody sleduje, tak ví, že i na dalších pozicích se neustále svádějí napínavé a krásné souboje a body ještě nejsou všechny rozdány.

Proto si nenechte ujít ani dnešní závod, který můžete opět sledovat online na Youtube kanále ThatOneStream se skvělým komentářem od Jiřího Kujala dnes od 19:55.

Bližší informace o všech závodech a ostatních šampionátech nejdete na novém webu KK Race, kde se mohou všichni online závodníci také registrovat a případně se zapojit do jednotlivých šampionátů a závodů. Tímto závodním týmům a realizačnímu týmu KK Race – CZ/SK Sim Racing Community děkujeme 🙂

POZOR: na webu KK Race najdete další nové šampionáty, závody pro volnou zábavu a také školu pro začátečníky, tak neváhejte a přidejte se ke KK Race 🙂

A naše redakce Bulvar24 budete u toho i díky některým týmům, jejichž jsme mediálními partnery – závodní tým That1Stream a Akula Motorsport a OR Racing.

Jak proběhl poslední závod na okruhu Sardegna Circuit – Okruh B, můžete shlédnou na záznamu a fotogalerii: 

GT SPORT | GrST3: New Era – RACE 11: Sardegna – Alfa Romeo 4C | 03.02.2020

Zdroj: Youtube, That One Stream

Celou fotogalerii ze závodu najdete na webu KK-Race

foto: Gran Turismo Sport, Sony Interactive Entertainment Inc Developed by Polyphony Digital inc. : zpracoval Pavel Švejda, ThatOneStream

Redakce Bulvar24.cz

Share