Gott už je doma, ale dostal od lékařů zásadní nařízení!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Gott už je doma, ale dostal od lékařů zásadní nařízení!

Karel Gott už je z nemocnice doma. Pro fanoušky a přátele je to dobrá zpráva, ale zpěvák nemá ještě vyhráno. Od lékařů dostal navíc jasné nařízení, co smí a nesmí. Rozhodně ale teď nemůže mezi lidi. 

Gott po onemocnění rakovinou mízních uzlin a následné tvrdé léčbě nemá imunitu zcela v pořádku, je tedy náchylný na různá onemocnění typu chřipek a viróz. Právě chřipkou onemocněl a přidal se náběh na zápal plic. Když zabrala antibiotika a ustoupily horečky, lékaři Mistrovi povolili, že může jít do domácího léčení, ale pod jednou podmínkou. 
„Musí dodržovat všechna doporučení, vyhýbat se lidem a i doma omezit pohyb třeba s dětmi, které mohou být přenašečem bacilů z dětských kolektivů,” uvedl pro Bulvar24.cz jeden z lékařů, který se o zpěváka v nemocnici staral.

Zlatý slavík si je všeho dobře vědom a dává na rady lékařů. Díky manželce Ivaně má skvělou péči, takže je doma, leží, čte si, poslouchá hudbu a vyřizuje například korespondenci. „Pokud by se stav změnil, nastaly komplikace, musel by se pod lékařský dozor okamžitě vrátit,” podotkl lékař. 

Zpěvák nemohl o víkendu zpívat na Česko Slovenském plese, což všichni zčastnění pochopili, zdraví je totiž přednější. Hodně s ním ale riskoval v předchozích týdnech, kdy absolvoval řadu akcí, kde byla spousta lidí, a právě v době chřipkové epidemie. Teď snad ale bude už bude jenom lépe a zpěvák se z toho brzo dostane. 
Fotogalerie:

Karel Gott si teď řadu vystoupení musí nechat ujít!
Karel Gott si teď řadu vystoupení musí nechat ujít!
Karel Gott byl před dvěma týdny stále na nějakém vystoupení.
Karel Gott byl před dvěma týdny stále na nějakém vystoupení.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Facebook, archiv 

Linda

 

Share