Gott je stále nemocný a musel zrušit prestižní akci!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Gott je stále nemocný a musel zrušit prestižní akci!

Stav Karla Gotta, který bojuje s těžkou chřipkou a náběhem na zápal plic stále není dobrý. Mistr musel dokonce zrušit sobotní prestižní akci v Praze na kterou se těšil jak on sám, tak všichno hosté na něho. Jde o Česko-Slovenský ples.

Zdraví je však přednější a lékaři v žádném přípdě nedoporučili, aby se Gott, byť na propustku na ples mezi stovky lidí vydal. „Mohlo by to pro něj být velmi nebezpečné a není teď ve stavu, kdy by mohl zpívat,” nechal se slyšet jeden z lékařů z nemocnice, kde je zpěvák hospitalizován. 
„Byl jsem potěšen a poctěn, když mě organizátoři oslovili, abych zazpíval na zítřejším Česko-Slovenském plese. Nesmírně jsem se na vystoupení těšil, obzvlášť, když se ples ponese ve slavnostním duchu 100. výročí vzniku Československa. Vždy mě mrzí, když musím své pracovní závazky odřeknout kvůli nemoci, tak jako je tomu bohužel i nyní,“ uvedl přes svou mluvčí Anetu Stolczovou.

„Jsem stále hospitalizován a zdravotní stav mi tak bohužel nedovolí zítra zazpívat. Pevně však věřím, že se ples vydaří a jeho návštěvníci si užijí krásný večer,“ dodal Karel Gott. 
Fotogalerie:

Karel Gott je v nemocnici a před publikum nemůže.
Karel Gott je v nemocnici a před publikum nemůže.
Gott na Českém plese vystoupil, na Česko-Slovenském už nebude!
Gott na Českém plese vystoupil, na Česko-Slovenském už nebude!

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Facebook, archiv 

Linda

Share