Gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi: Krása není pouze o vnějšku, musí vycházet z nitra!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

LifestyleVideo

Gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi: Krása není pouze o vnějšku, musí vycházet z nitra!

Gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi pro vás chystá další překvapení na Vánoce. Co nám prozradila v exkluzivním rozhovoru o své práci a také o svém životě?

1) Co je u tebe nového, kde jsi byla na dovolené, s kým a jak sis to užila? Plánuješ ještě nějakou dovolenou?

Odpověď: Nového je toho spousty. Těším se na nové projekty a hlavně na vánoční sezónu, kde se téměř nezastavím, ale to mě dělá šťastnou, dělat to, co člověk miluje a tím je hudba. Na dovolenou jsem bohužel odjet nemohla ze zdravotních důvodů, ale i tak jsem si léto užila tady u nás v ČR s přáteli a se svým synem, který měl prázdniny krásné. Jinak čeká mě dovolená a práce zároveň a to v USA, kam se chystám opět za svými přáteli a nemohu se dočkat. Tolik mě to tam nabíjí, sbírám inspiraci a učím se.


2) Připravuješ opět další vánoční vystoupení, na co se můžeme těšit?

Odpověď: Ano, chystám vánoční koncerty u nás po republice a také u našich sousedů, Rakousko, Německo a Slovensko. Nejhlavnější koncert mého projektu Gospel Night, který letos slaví krásných 5 let bude 16.12 v mé milované Betlémské kapli v Praze. Bude spousty nových písní, úžasných hostů, živá kapela, několik gospelových souborů, včetně mých hostů z USA a také překvapení. Každý rok se to snažím udělat něčím jiné a zajímavější než předchozí koncerty, moc se těším a odpočítávám dny 🙂

3) Co nějaká zábava a kluci? Jsi zadaná? Vím, že si chráníš své soukromí, ale něco nám prozraď 😉 Jaký by měl být tvůj pan Vysněný?

Odpověď: Hahahaha 😀 smích. Já mám zábavu každý den, který se snažím užít naplno se vším všudy. Co já a kluci? Víš, že o tom nemluvím, ale dobře, tobě pár vět řeknu 🙂 . Měla jsem roční vztah se skvělým klukem ze Slovenska, ale začátkem tohoto roku jsme si řekli neshledanou, protože jsme každý měli jinou představu o životě a rozešli se jako přátelé. Lidé se schází a lidé se rozchází. Měla jsem do toho nějaké zdravotní problémy a nebyl ani čas a chuť navazovat nějaká , nová seznámení. Jsem šťastná a soustředím se hlavně na práci, která je teď pro mě opravdu důležitá a také se soustředím na sebe a svého syna. Co přijde, přijde. Ano, mám kolem sebe spousty mužů, ale nechávám vše volně plynout. Můj pan vysněný? Každá žena má určité představy ideálního partnera pro sebe, ale já říkám, když to přijde tak to tam prostě je a se vším všudy a to člověk cítí a pozná hned. A jestli někdo takový je nebo není, si nechám pro sebe 🙂 Nedokážu specifikovat ,,vysněný“ důležité je pro mne jeho nitro, to jaký je a jaké má charisma. Není to o vzhledu a už mě na tohle téma nevyslýchej 🙂 hihi

4) Všiml jsem si, že máš různá tetování? Kolik jich máš, kde a co znamenají?

Odpověď: Ano, jsem milovník tetování, ale decentní. Ono se to stalo tak, že když mi bylo čerstvých 15 let, tak mě moje starší sestra Petra přemluvila a vsadila se se mnou, že údajně bolest tetování nevydržím a nenechám se potetovat a tenkrát nám bylo řečeno, že je to tetování jen na dva roky, které postupně zmizí 😀 hahahahaha mám ho už 17 let 🙂 (je mi 32) do dnes se tomu se sestrou smějeme, která je mimo jiné také zpěvačka a výborně zpívá rock. Sbírka tetování se mi rozrostla a mám jich 13 po těle. Na klíční kosti je mé oblíbené, melodická linka-notová osnova, za krkem mám jméno svého syna, pár tetování mi zdobí ruce a předloktí, vše co se týká hudby, rodiny. Jedno menší mám na noze a za uchem malé srdíčko, které nás pojí s mou kamarádkou Andrejkou a nejnovější mám na zápěstí , kde mám napsáno ,,víra, důvěra a láska“ s mou maďarskou kamarádkou a dvorní vizážistkou Sylvií. Ono se říká, když člověk se jednou nechá potetovat tak už nepřestane a chce další a další.

5) Zpět k tvé práci, jak moc vlastně pracuješ? Kolik hodin denně pracuješ, zpíváš každý den?

Odpověď: Přes léto to bylo slabší, ale moje hlavní sezóna začíná právě měsíce září, spousty firemních, soukromých akcí, kde zpívám a Vánoce. Jsem vděčná a šťastná za to, že mohu dělat to, co nejvíce miluji a živit se tím a tím je právě hudba. Každý den děkuji za ten dar, který jsem dostala. Hudba je lék na všechno. Kdo mě zná, tak ví, že tu pusu nezavřu a pořád si broukám 24 hodin denně 🙂 . Přes léto jsme s mou skvělou kamarádkou a výbornou zpěvačkou Yannou (Jana Rybníčková) založily svůj youtube kanál, kde si jen tak pro radost zpíváme covery našich oblíbených písní. Nazpívali jsme ,,Lose it All ! od Beyonce a Naughty boy a já jsem přezpívala krásnou slovenskou píseň od výjimečné zpěvačky a velké ženy Tiny a to píseň ,,Ďakujem“ byla pro mě čest, že se to Tínce líbilo 🙂 a tak… dělám si vše, jak to cítím 🙂 do toho je spousty nových projektů o kterých zatím nemohu mluvit, jelikož chci být konkrétní až vše bude černé na bílém.

6) Vypadáš stále skvěle 🙂 Jak to děláš?

Odpověď: Jééééé ty jsi milý, děkuji. Já jsem milovník sportu, ale bohužel mě vykolejila na pár měsíců má nehoda na lyžích, kde jsem si zpřetrhala křížové vazy v koleni a naštípla meniskus, do dnes chodím na rehabilitace a každým dnem se to zlepšuje, teď jsem tomu sportu moc nedala, ale už mohu chodit rychlou chůzí, začala jsem boxovat u skvělého trenéra, který je mým kamarádem a neuvěřitelný člověk, který si zažil také své a je pro mě obrovskou inspirací, Tomáš Peleška. Od září se do toho mohu opřít naplno, mám povolení od svého pana doktora. Jinak jím úplně vše na co mám chuť a hlavně straaaaašně ulétávám na sladkém. Holka krev a mlíko budu vždycky 🙂 Teď vážně, hlídám se v jídle, protože jsem pár kilo přibrala díky svému zranění a chci být zpátky ve formě a cítit se dobře ve svém těle, to je moc důležité . Mít se zdravě rád. Tak na tom pracuji 🙂 dělám to pro sebe.

7) Pozdrav pro fanoušky?

Odpověď: Chtěla bych moc poděkovat všem lidem, kteří jsou kolem mě a pomáhají mi jakýmkoliv způsobem. Největší děkuji, patří mé rodině, synovi a hlavně mému týmu, oni vědí. Hodně věcí jsem pochopila, uvědomila si a v tom se posouvám dál a dál, a že to se mnou není lehké 🙂 smích. Velké děkuji patří také mým fanouškům, kteří mi fandí a líbí se jím, že dělám to, co dělám. Děkuji všem z celého srdce a vidíme se na Gospel Night. Děkuji za příjemný rozhovor 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Yanna & Leona

Zdroj: Youtube, Yanna & LeonaFotogalerie:

foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi
foto: archiv Leona Gyöngyösi s přáteli
foto: archiv Leona Gyöngyösi s přáteli
foto: archiv Leona Gyöngyösi se synem
foto: archiv Leona Gyöngyösi se synem

foto: archiv Leona Gyöngyösi

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share