GAYMAN Česko Slovensko má svého vítěze… stal se jím Marek Gajdoš

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

GAYMAN Česko Slovensko má svého vítěze… stal se jím Marek Gajdoš

V sobotu se v MeetFactory v Praze konal již 14. ročník soutěže o nejsympatičtějšího gaye Gayman. Bezmála třicetičlenná porota rozhodla téměř jednomyslně.

Vítězem se stal 24 letý Marek Gajdoš ze slovenského Beckova, který porotu zaujal především svou volnou disciplínou, akrobacií na stuhách.Marek Zaujal i internetové návštěvníky a stal se také Gaymanem Internetu 2015.

1. vice Gaymanem se stal charismatický dlouhán z Mostu Ladislav Ágh, který se stal také Gaymanem Sympatie 2015, a 2. vice Gaymanem se stal 30 letý Michal Bogdan z Hradce Králové.

Celým večerem provázela vtipná a pohotová travesti diva Nadja Mini. V porotě zasedli například místopředseda strany Zelených Mgr. Petr Štěpánek, zpěvačka Eva Kleinová, ředitel světové soutěže Dieter Sapper, stříbrní finalisté XFactoru Ricco a Claudia či Miss Intercontinental CZ Lenka Josefiová, která přiletěla na finále až z Dubaje. Večer vystoupili zpěváci Eva Kleinová, Michaela Sejnová a Jan Kopečný z muzikálu Sněhová Královna a také hlavní hosté, slovenští Ricco & Claudia.

Akci podpořili svými zdravicemi v podání CD pro finalisty také Hana Zagorová a Karel Gott.

Byly rozdány ceny za necelých 12 tisíc eur a v sále finalisty podporovalo bez mála 300 diváků.

GAYMAN Sympatie: 1. Ládik Boreček Ág 2. Michal Bogdan 3. Marek Gajdoš 4. Jan Lacko 5. Dominik Bubák 6. Richard Schwedler


Gayman Internetu: http://vsevjednom.cz/ank/34087 

GAYMAN Česko Slovensko je pokračovatelem Gay Man České Republiky jenž byla soutěž sympatie, kterou v letech 1992 – 2000 pod patronátem SOHO organizovaly v České republice některé jeho členské organizace.

Soutěž byla označována za svého času jednu z nejvýznamnějších společenských akcí gay a lesbické komunity. Finálové večery probíhaly obvykle poslední červnovou sobotu při příležitosti Christopher Street Day, celosvětových oslav “gay hrdosti”.

V roce 2010 se soutěž obnovila pod značkou GAYMAN ČR. Od roku 2012 je soutěž rozšířena o Slovensko a vedena tak jako GAYMAN Česko Slovenska. 

Článek: Exkluzivní rozhovor s modelkou Lenkou Josefiovou, která zasedne v porotě GAYMAN Česko Slovenska 2015

DSC_1121
foto: foto: Gold In GLBT Agency, o.s
DSC_1154
foto: foto: Gold In GLBT Agency, o.s

Zdroj / foto: Gold In GLBT Agency, o.s.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share