Galerie HARFA věnuje 316 100 korun Klokánkům

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Galerie HARFA věnuje 316 100 korun Klokánkům

Ve čtvrtek 3. září 2015 pořádala Galerie Harfa společně s Městskou částí Praha 9 již 3. ročník benefičního běhu pro dobrou věc s názvem Harfandění. Na start běhu se postavilo 528 účastníků, díky kterým se podařila vybrat částka ve výši 316 100 korun pro Klokánky. Akci podpořila i řada známých českých osobností.

Současně s benefičním během probíhal na střeše Galerie Harfa doprovodný Festival volnočasových aktivit. Děti se mohly společně s rodiči seznámit s různými zájmovými a sportovními kroužky, které je možné na Praze 9 a v jejím okolí navštěvovat.

foto: Harfandeni, David Svoboda
foto: Harfandění, David Svoboda

Benefiční akce probíhala od 14 do 18 hodin a aktivně se do ní zapojilo celkem 528 účastníků. Jejich cílem bylo proběhnout či projít trasu dlouhou 1,6 km, která vedla kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny. Za každý zdolaný okruh pak Galerie Harfa přispěla částkou 100 Kč na Klokánky Fondu ohrožených dětí.

„Těší nás velký zájem lidí, kteří chtějí pomoci. Letošní ročník byl díky nim velice úspěšný a na Klokánky se podařilo vyběhat 316 100 korun. Všem zúčastněným děkujeme za podporu a pomoc dětem, které neměly v životě takové štěstí. Už dnes se těšíme na další ročník a věříme, že Harfandění se nyní již skutečně stalo tradičním během a ke stálým účastníkům se tak příští rok připojí další,“ říká marketingová koordinátorka Galerie Harfa Martina Tlustá.

Celou akcí provázel známý sportovní moderátor Jan Smetana. Klokánky přišla podpořit i řada známých českých osobností. Nejvýraznější postavou byl moderní pětibojař a olympijský vítěz David Svoboda, který s lehkostí sobě vlastní uběhl celkem 11 kol. Další osobností, která běžela s úsměvem na tváři, byl herec a moderátor Dalibor Gondík. Akci podpořili i další celebrity jako vynikající soulová zpěvačka Erika Fečová, reportér pořadu Víkend a TV Nova Martin Vencl, zpěvačka Noelia Exist a baskytarista kapely Wohnout Jiří Zemánek.

foto: Harfandeni, běžci
foto: Harfandění, běžci

Do Festivalu volnočasových aktivit se letos zapojilo celkem 20 zájmových sdružení. Děti si díky nim mohly vyzkoušet různé kroužky, kterým se v průběhu roku mohou věnovat. Rodičům přinesl program na střeše Galerie Harfa cenné informace ohledně dětských kroužků na Praze 9 a měl tak pomoci při výběru toho pravého zájmového kroužku pro jejich dítě na letošní rok.

Velký dík patří partnerům Harfandění, bez nichž by konání takovéto akce nebylo ani možné. Děkujeme společnosti PORR, METROSTAV, Rilancio, PRE, M2C, AB Facility, Marina Island a FINEP. Poděkování patří také mediálním partnerům: Český rozhlas Regina, Rádio BONTON a www.protisedi.cz.

foto: Harfandeni, Tamir Winterstein, Ing. Jan Jarolím, David Jirusek, Mgr. Adam Vazanský, Jan Vaněk
foto: Harfandění, Tamir Winterstein, Ing. Jan Jarolím, David Jirusek, Mgr. Adam Vazanský, Jan Vaněk
foto: Harfandeni, Ready Kirken
foto: Harfandění, Ready Kirken
foto: Harfandeni, Ready Kirken
foto: Harfandění, Ready Kirken
foto: Harfandeni, pan Tamir Winterstein (generální ředitel Lighthouse Prague), Marie Vodičková (zakladatelka FOD Klokánek)
foto: Harfandění, pan Tamir Winterstein (generální ředitel Lighthouse Prague), Marie Vodičková (zakladatelka FOD Klokánek)
foto: Harfandeni, Noela Exist
foto: Harfandění, Noela Exist
foto: Harfandeni, moderátor Jan Smetana, Tamir Witerstein (generální ředitel Lighthouse Prague)
foto: Harfandění, moderátor Jan Smetana, Tamir Witerstein (generální ředitel Lighthouse Prague)
foto: Harfandeni, Marie Vodičková (zakladatelka FOD)
foto: Harfandění, Marie Vodičková (zakladatelka FOD)
Harfandeni, Jiří Zemánek, Erika Fecová, Noelia Exist, David Svoboda,Martin Vencl
foto: Harfandění, Jiří Zemánek, Erika Fecová, Noelia Exist, David Svoboda,Martin Vencl
Harfandeni, Festival volnočasových aktivit
foto: Harfandění, Festival volnočasových aktivit
Harfandeni, Erika Fecová, Jiří Zemánek, členové skupiny Ready Kirken
foto: Harfandění, Erika Fecová, Jiří Zemánek, členové skupiny Ready Kirken
foto: Harfandeni, Dalibor Gondík
foto: Harfandění, Dalibor Gondík
foto: Harfandeni, běžci
foto: Harfandění, běžci
foto: Harfandeni, běžci
foto: Harfandění, běžci

Zdroj / foto: ONYX GROUP

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share