Galavečer MISSOK za dveřmi, dívky odjely na závěrečné soustředění

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Galavečer MISSOK za dveřmi, dívky odjely na závěrečné soustředění

Finalistky MissOK čeká nejnáročnější část příprav před slavnostním galavečerem, která odstartuje dnes víkendovým soustředěním. A již přesně za týden se z úst Libora Boučka dozvíme jména nejkrásnějších a nejtalentovanějších středoškolaček v kraji.

Víkendové soustředění bylo zahájeno tiskovou konferencí spojenou s přehlídkou modelů z dílny studentek Střední školy designu a módy v Prostějově. Děvčata se poprvé v plné sestavě představila veřejnosti, médiím a zástupcům z poroty.

Ve Sport & Relax areálu Bozeňov budou finalistky v průběhu celého víkendu nacvičovat choreografii, své volné disciplíny, čeká je série focení, ale také rétorická cvičení a regenerace.

Galavečer bude nejen přehlídkou krásy, ale také talentovaných studentů. Ti zajišťují doprovodný kulturní program. Vloni soutěž nastartovala kariéru nadějnému zpěvákovi Ondrovi Provazníkovi. Současně zde studenti službových a technických oborů představují svůj um a přispívají k celkové podobě unikátního večera.

Pro veřejnost jsou k dispozici poslední vstupenky na galavečer. Pár kusů na stání i na sezení je stále k dostání ve Studiu 9 v pracovní dny (9:00 – 17:00), případně, po individuální dohodě, také ve Svatebním salonu Mona Olomouc, a to v pondělí, středu, čtvrtek a pátek (10:00 – 18:00) a v úterý (13:00 – 18:00).

Hosty nečeká jen kulturní zážitek a jedinečná společenská událost, ale mohou se těšit také na bohatý raut z regionálních potravin, ve kterém nebude chybět zvěřina, ryby, ani třeba šnečí speciality. 

Mimo Libora Boučka se na soutěži podílejí také další známé osobnosti. Patronkou letošního ročníku je Jana Doleželová, držitelka titulu Miss ČR 2004 a o choreografii se stará vyhlášený tanečník J. K. Sanchez. Také letošní ročník probíhá pod záštitou primátora Antonína Staňka a hejtmana Jiřího Rozbořila.


Galavečer se kvapem blíží, a proto jsme finalistky vyzpovídali a zjistili, co studují a na jaké vysoké škole by chtěly pokračovat. Jak tráví volný čas nebo čeho chtějí v životě dosáhnout. 

První dívkou je Marie Zbíralová, která se do soutěže přihlásila na naléhání kamarádů. Pokud není s nimi nebo s rodinou, tráví svůj volný čas ve fitku, kam chodí alespoň třikrát týdně. Stejně jako všechny ostatní dívky ovládá angličtinu a němčinu.

Nejbližším cílem Marie je blížící se maturita. Po ní by chtěla studovat na diplomovanou sestru. Kdysi chtěla být doktorkou, ale díky školním praxím ve Fakultní nemocnici si uvědomila, že by ji víc naplňovala práce sestry.

Lucie Šislerová si myslí, že nejvýjimečnější na ní je kontrast jejich zálib, charakteru a zevnějšku. Ve svém volném čase se věnuje tanci, cyklistice, horolezectví a hlavně svým přátelům.

Po střední škole by se chtěla studovat genetické inženýrství a kompletně prozkoumat lidský genom. V ideálním případě se zaměřit na ovlivňování genů už v prenatálním stádiu a zamezit vzniku nemocí. Největším snem Lucie je získat za svůj výzkum Nobelovu cenu.

Kristýna Kvapilová se kromě angličtiny a němčiny učí také francouzsky. Největší světový problém vidí v nedostatečné úctě k planetě a neupřímnosti.

Věnuje se mnoha sportům. Závodí v dogfridbee a ultimatefrisbee, ve kterém by se chtěla letos dostat do české reprezentace na MS v Londýně.

foto: www.missok.cz
foto: Monika Czabeová, www.missok.cz

Čtvrtá dívka Barbora Kallerová svůj volný čas tráví nejraději v kuchyni nebo na horách s přáteli. Kromě turistiky se věnuje také lyžování, snowboardingu, plavání a nově i PortDeBras a pilates.

Sama o sobě říká, že je zdravě sebevědomá dívka, která dokáže dobře pracovat se stresem a nervozitou. Navíc si umí zorganizovat den tak, aby žádná minutka nepřišla na zmar. V budoucnu by se chtěla uplatit v oblasti módy a jednou třeba založit modelingovou agenturu.

I Kateřina Kladivová tráví svůj volný čas nejraději s přáteli nebo rodinou. Závodně tančila v Lola’s dance centre, ale teď se věnuje hlavně zumbě a jiným sportům jako je lyžování, plavání nebo bruslení.

Kateřina se zabývá bytovým designem. Upřednostňuje moderní a přírodní motivy a jednou by si ráda navrhla vlastní dům. Kromě výtvarnictví ji baví i vaření, při kterém ráda improvizuje a vytváří nové recepty.

Protože už od malička měla Natálie Kučerová ráda módní přehlídky, neváhala a do soutěže se přihlásila sama. Většinu svého volného času trénuje děti v tanečním kroužku v Šumperku, nebo někde pobíhá se svým labradorem.

 „Myslím si, že je velmi důležité zabývat se historií. Když ji známe a víme, jakých chyb se lidé dopouštěli, budeme schopni zabránit tomu, aby se opakovaly. Mě osobně historie velmi baví, nejvíce pak období po první světové válce.“ vysvětluje svou zálibu v historii Natálie.

Taneční trenérku dělá i Kateřina Kučerová. Pracuje s děvčaty ve věku 8 – 12let a vymýšlí pro ně choreografie pódiových skladeb. Tanec jí jde na tolik, že se dokonce loni stala druhou vicemiss Aerobik and Dance.

Ještě nedávno se chtěla stát učitelkou, ale dnes už si tím není tolik jistá. „Nevím, jestli bych na děti měla dost trpělivosti. Uvidíme, co budu nakonec jednou v životě dělat.“ říká Kateřina.

Sport je důležitý i pro Dominiku Handlovou. Začínala gymnastikou, hip hopem, atletikou až se dostala ke sportovnímu aerobiku, který nakonec zvítězil, nově ale zkouší i pole dance.

V aerobiku je opravdu dobrá. Získala mnoho ocenění, mezi nimi například první místo v MČR v týmových sestavách. „Jsem zamilovaná, sportovec, ctižádostivá a taky trochu urážlivá, jsem prostě svá!“ popsala se Dominika.

Soutěžící číslo devět Lucie Machalová o sobě říká, že je pozitivní člověk, který se snaží najít ve všem krásu. I přesto, že její motto zní „Život je druhá šance.“, sama se snaží žít tak, aby druhé šance nepotřebovala, ale přiznává, že každý občas nějakou tu druhou šanci potřebuje. Lucka by ráda studovala mediální studia a žurnalistiku a jednou by chtěla pracovat v rádiu nebo v televizi.

Anastázie Můčková by prostřednictvím soutěže chtěla poznat zákulisí modelingu. Devět let tancovala balet, ale v tuto chvíli se věnuje tenisu. Ráda by na německé vysoké škole studovala architekturu.

„Jsem svá a pro mnoho lidí nepochopitelná. Taky se od malička bojím přílišného hluku, například petard, balónků nebo pistole.“ Popsala se Anastázie.

Studentka módy Natálie Fajtová ve svém volném čase kreslí a stále něco tvoří. Příležitostně lyžuje, plave nebo hraje míčové hry.

I když si Natálie, jak sama říká, nepřipadá ničím výjimečná, tak již připravuje svou vlastní kolekci v rámci studia designu a módy.

Poslední soutěžící Nikol Prachařová ráda vaří, sportuje a věnuje se své půlroční fence Taře. Stejně jako ostatní dívky mluví anglicky a německy, ale ovládá také čínštinu.

V rámci svého motta „Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.“, se snaží chovat tak, jak chce, aby se okolí chovalo k ní. Svého vysněného povolání vojenské pilotky se nebojí. „Nejvíc se asi bojím nemocí, protože i životu a k štěstí člověk nic jiného než zdraví nepotřebuje.“ vysvětluje Nikol.

  1. Marie Zbíralová, Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Olomouc
  2. Lucie Šislerová, Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
  3. Kristýna Kvapilová, Střední školy designu a módy, Prostějov
  4. Barbora Kallerová, Gymnázium Uničov
  5. Kateřina Kladivová, Střední školy designu a módy, Prostějov
  6. Natálie Kučerová, Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8
  7. Kateřina Kučerová, Gymnázium, Šumperk, Masarykovo náměstí 8
  8. Dominika Handlová, Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9
  9. Lucie Machalová, Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: www.missok.cz
foto: Monika Czabeová, www.missok.cz
foto: www.missok.cz
foto: Monika Czabeová, www.missok.cz
foto: www.missok.cz
foto: Monika Czabeová, www.missok.cz
foto: www.missok.cz - Jana Doleželová
foto: foto: Monika Czabeová, www.missok.cz – Jana Doleželová

Profilové foto: Monika Czabeová, www.missok.cz

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

Share