Gabrielu Sieglovou, Miss Maturita 2014, romantický filmy ji neberou

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Gabrielu Sieglovou, Miss Maturita 2014, romantický filmy ji neberou

Gabriela Sieglová, Miss Maturita 2014, co jí přinesla soutěž a co plánuje do budoucna?

1. Jak dlouho se už věnuješ modelingu a co Ti přinesla soutěž Miss Maturita?

Odpověď: Modelingu se věnuji od svých 14 let. Začínala jsem v agentuře Styl Olomouc, kde stále vlastně pracuji. Mezitím jsem pracovala i v jedné pražské agentuře. Soutěž Miss maturita mi přinesla spoustu krásných dárků, bylo to hlavně o trpělivosti. Umožnila mi poznat můj první pocit vítězství. Měla jsem hodně věrných fanoušků, kteří mě podrželi a týden co týden pro mne hlasovali.

2. Co plánuješ do budoucna? Být modelkou nebo se budeš věnovat studiu?

Odpověď: Do budoucna plánuji vystudovat vysokou školu v oboru zdravotnictví, ale zároveň bych se nechtěla vzdát svého snu, hodně cestovat. V průběhu studia bych se chtěla věnovat nadále modelingu. Mým největším snem je pracovat v zahraničí jako zdravotní sestrička. Líbilo by se mi pomáhat lidem a dětem v ohrožených oblastech.

3. Co děláš ve svém volném času?

Odpověď: Ve svém volném čase ráda hraji volejbal nebo si jdu zaběhat. Dále ráda čtu detektivní knížky, nebo se kouknu na dobrou komedii a horror, romantické filmy mě neberou :-)

4. Jak by měl vypadat tvůj muž snů? :-)

Odpověď:  Pod otázkou, jak by měl vypadat můj muž snů si vybavím herce Iana Somerhaldera, kterého můžete znát ze seriálů Upíři Deníky nebo Ztraceni. Muž by měl mít hlavně charisma, smysl pro humor a měl by být spolehlivý. Tuto vlastnost u mladých mužů dnes často postrádám.

5. Jaká je tvá oblíbená komixová postavička a proč? :-)

Odpověď: Moje oblíbená komixová postavička je veverka z Doby ledové. Miluji tuhle sérii filmů, nejvíce povedený je první díl. Šavlozubá veverka dokáže být úžasně roztomilá a svéřepá, naprosto okouzlující je, když je zamilovaná.

 g04 g03g02

Foto: titulka: Viktor Čáp, ostatní foto: Jiří Dostál, Romana Marková a archiv Gabriela Sieglová

Zdroj: Gabriela Sieglová

Redakce Bulvar24.cz

Share