Gabriela Sieglová – zpět v realitě

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Gabriela Sieglová – zpět v realitě

(1.5.2015) Už je to 6 týdnů, co jsem se vrátila z Kanady, kde jsem pracovala jako aupair. Někdy mi přijde, že se mi tam ten pobyt, jen zdál a občas, když se ráno probudím, chci sevřít v náručí toho malého prcka, o kterého jsem se starala.

První dny po příletu jsem jen odpočívala a sžívala se s časem, rodinou a tím, že jsem konečně doma. Únava ze mne asi po týdnu spadla. Strašně moc jsem se těšila na celou rodinu, na bratra, který přiletěl zároveň se mnou, jen z jiného kouta Ameriky z Brazílie, po roce domů. Doma nás čekalo velké přivítání s celou rodinou. 

V současnosti jsem už v zajetých kolejích, našla jsem si brigádu v luxusním nejmenovaném obchodě v Olomouci, podala jsem si přihlášky na vysoké školy. Nejvíce bych chtěla studovat v Praze. 


Co se týče modelingu, začínám pracovat na mé postavě, chodím pravidelně cvičit. A to nejen kvůli tomu abych zhubla, ale i cítila se fajn, ve své kůži, dodává mi to energii. Vím, že nikdy nebudu vypadat jako holka kost a kůže a ani to nechci, mám ráda svoje tělo a nechci si ho ničit nesmyslnými dietami, ne-li hůř nejezením. Je smutné, že bez toho se dnešní modeling stále neobejde. Vím, že neříkám nic nového, tohle vše už bylo nejméně tisíckrát řečeno. A chlapi řekněte, nemáte snad rádi, když si můžete za něco chytnout a né hladit kosti potáhlé kůží? 🙂 Jinak samozřejmě, se budu nadále účastnit modelingových soutěží. 

Mám ještě jedno male přání, chtěla bych si z brigády ušetřit nějaké peníze a podívat se na konci léta znovu do Kanady. Vždy jsem snila o tom, že bych chtěla žít v Anglii, ta mne naprosto uchvátila. Teď už přemýšlím i o Kanadě, ale je to jako ze světa sci-fi. Kanada je nádherná země s naprosto ohromující přírodou a kulturou, ale pro nás špatně dostupná. Není lehké dostat vízum, natož se tam uplatnit a získat slušnou práci. To už si, ale hodně přemýšlím dopředu.

Uvidím a těším se, co si pro mne život dál přichystal. 🙂

Článek: Gabriela Sieglova si plní své sny a cestuje po světě

foto: archiv Gabriela Sieglová
foto: archiv Gabriela Sieglová
foto: archiv Gabriela Sieglová
foto: archiv Gabriela Sieglová
foto: archiv Gabriela Sieglová
foto: archiv Gabriela Sieglová
foto: Martin Řezáč
foto: Martin Řezáč
foto: Tom Coufal
foto: Tom Coufal

Profilové foto: Martin Řezáč

Proč spolupracovat s portálem Bulvar24.cz, dej o sobě vědět a ukaž se…

Redakce Bulvar24.cz

Share